ev dekorasyon fikirleri
Dekorasyon Fikirleri


Bize Ulaşın

Gerekli bilgileri lütfen eksiksiz giriniz, * ile gösterilen alanları doldurmalınız.

Tüm soru(n) ve görüşleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim formunu kullanmadan önce sıkça sorulan soruları inceleyerek zaman kazanabilirsiniz. İletişim formu dışında dekorasyonblognet@gmail.com Mail adresini kullanarak bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Sitede yer alan ürünlerin satışı yapılıyor mu?
Hayır. Dekorasyonblog.net üzerinde herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Sitede yer verilen içerikler tamamen tanımı ve bilgilendirme amaçlı yer alıyor.
Firma bilgileri eklemek için üyelik gerekli mi?
Evet. Firmanızı sisteme eklemek için üyelik oluşturmalı ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Bu aşamalardan sonra firmanıza ait tüm bilgiler görünür hale gelecektir.
Anlaşmalı olduğunuz markalar var mı?
Hayır. Dekorasyonblog.net hiç bir marka ile anlaşmalı değildir, sektör ile alakalı tüm markaların ürünlerine ve bilgilerine yer verilebilir.
Özel Reklam ve Ürün Tanıtımı
Markanız hakkında özel reklam ve ürün tanıtımları için iletişim formunu yada dekorasyonblognet@gmail.com adresinden bize ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

*Genellikle gmail adresimizden tarafımıza ulaşan E-postaları çok kısa sürede yanıtlıyoruz, ancak bazı durumlarda daha geç yanıt alabilceğinizi bilmelisiniz. İletişim formundan gelen tüm bildirimler daha hızlı yanıtlanır.

Sosyal Medya
Yukarı