Dekorasyon Blog Arama

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Evlerimizin Boyutlarını Değiştirmeye Ne Dersiniz?

Evet sayın okuyucular ve dizayn severler sizlere bambaşka boyutlar açmaya devam ediyoruz.Küçük fikirler ile büyük değişimler oluşturmanızda sizlerin destekçileriniz olma konusunda bu yarışta sizlere destek olmaya çalışıyoruz.Önceki yazımızda olduğu gibi üç boyutlu dekorasyon ve dizaynlar ile yine sizlerin karşısına geldik.İnşallah sizlerinde beğenebileceği üç boyutlu görselleri yakalayıp beğenmeniz de yardımcı olmaya çalışıyoruzdur.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Harika üç boyutlu görsellerde sizleri buluşturmak için bu yazıda elimden geleni yapmaya çalıştım.İnanın önceki yazıda derinliği yakalamaya çalıştığım gibi bu yazıda da sadelik ve ve saf olan üç boyutlu dekorasyonları sizler için derledim.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Harika görseller buldum ve bunları sizler ile paylaşmadan edemeyeceğim.Belki biraz klasik olacak ancak önceki yazıda modern üç boyutlu dizaynlar için yer ayırdığım için bu yazımızda sadelikten olan okuyucularımıza ayıracağım.Siz dizayn etmeyi düşünen takipçi arkadaşlarımızı aramızda bu yazılarda görmekten mutluluk duyacağız.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Evlerinde üç boyutlu dizaynlar konusunda sadelik tercih edip ve çiçekleri evlerine sunarak evlerini çiçek bahçesine dönüştürmeye karar verenler açısından harika üç boyutluları bir araya getirerek görsel şölen oluşturmaya devam ediyoruz.Evlerinde ağırlık ve sadelik isteyen tüm dizayn grubunu bekliyoruz.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Etrafımda da üç boyutlu dizaynlar konusunda evlerinde kullanan baya bir arkadaş grubu biliyorum.İnanın gerçekten harika tasarımlar ile evlerine şahane ortamlar sunanlar var.İçeri girince hani şu gözleri kocaman açtırıp baktıran cinslerden.Unutmayı oturma grubunuza uygun olabilecek üç boyutlu dizaynları yaptırmalısınız.Bu yüzden seçerken asla aceleci olmayın.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Zamansız davranır ve hemen yaptırmaya karar verirseniz sonra pişman olabilirsiniz.Karşınıza çok daha özel ve güzel bir 3D dizaynına denk geldiğinizde içiniz giderek bakarsınız.Bu yüzden tamamen hoşunuza gidebilecek bir tarzda emin olmadan hemen yaptırmayın derim.Çünkü bu alan oldukça geniş görseller ile insanı cezbediyor.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Bunun dışında dikkat etmeniz gerekenler ortam ışıklandırması,dizaynları ve eşya seçimleri ile evinizi tam anlamı ile albenisi olan bir hale getirmek sizlerin elinde.Seçimleriniz ortamınızı ya boğar ya da tam bir görsel şölen oluşturmanızda deneyimli olduğunuzu ortaya koyar.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Konumuzu sonlandırmadan önce dikkat etmeniz gereken tüm konularda sizleri bilgilendirmeye elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdık.Hatta bu konuda sizlere bilgi verirken küçük yiğenim ile birlikte yardım etmeye çalıştım.Kendisi de yazmaya baya meraklı bir cimcime olduğu için oda benimle beraber yazdı.Yani sizler için ikili bile çalıştığımızı görüyorsunuz.

3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Son paylaşımımızı da paylaşarak bu konuyu sonraki konular içerisinde açarak devam edeceğiz.Şimdilik son diyerek bu yazımızda sizlerin inşallah hoşunuza gidebilecek değerlendirme ve üç boyutlu dekorasyonlar ile karşınıza gelmişizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478