Dekorasyon Blog Arama

3D Merdiven Sticker Baskılar

Merdivenlerin Hareketlenmesi

Arkadaşlar bu defa evlerinizin merdivenlerini güzelleştirelim ve evlerinize bambaşka bir hava katalım dedik ve bu yüzdende sizlere güzel bir çalışma hazırladım.3d merdiven sticker dizaynları konusunda elimden geleni sizlere sunacağım.Şu sıralar bir çoğumuz evlerimizde bambaşka fikirler oluşturmak için arayışlar içine giriyorlar.

Merdiven 3D Modelleri

3D sticker merdiven tasarımları konusunda çok doğal fikirler ile sizlerinde kalplerine dokunmaya çalışacağım.Doğayı seven ve doğayı evlerine taşımak isteyenlerimiz varsa onlara hitap eden görselleri de paylaşacağım.Diğer tasarımları da paylaşacağım tabi ki de.Yani sadece doğayı severleri düşünmedim.Hepinize uygun çalışmalar hazırladığımı söylemeliyim.

Merdiven 3D Modelleri

Bu tasarımlar gerçekten insanı içine çekiyor.Çok canlı duruyorlar.Kendinizi karşısında oturup seyretmekten alıkoyamazsanız işiniz zor.Burada da dikkat edilmesi gereken konu baskının kalitesi.Baskı daima canlı olmalıdır.Uygulamayı yapacak firmanın baskı konusunda deneyimli olmasına dikkat edin.

Merdiven 3D Modelleri

Bulunduğum şehirde iki evde bu şekilde başarılı bir çalışmaya denk geldim.Hatta onlar çok daha canlı göstermek için duvar ve zemin ayarlamalarını da birbirine uyum sağlaması için 3d tasarım uygulatmışlar.Merdiven kısımlarına da asma saksılar ile çiçekler ile olayı pekiştirmişler.Gerçekten çok başarılı çalışmalardı ikisi de.

Merdiven 3D Modelleri

Bunun haricinde abartmak istemeyip sadece 3d tasarımı merdiveninde uygulanmasını yeterli görenler içinde sevebilecekleri tasarımlar olarak göz almaktadır.Bunun haricinde başka tasarımlar isteyen olursa bizlere ulaşmaları yeterlidir.Elimizden geldiğince onlara yardımcı olacaklarından emin olabilirler.

Merdiven 3D Modelleri

Doğal taşlar konusu baya bir yaygın.Her yerde karşıma çıkıyor ki burada da çıkmışken sizler ile paylaşmak istedim.Banyolarda,zeminlerde ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanım alanı var.Burada da 3d dizaynı olarak karşıma çıkınca sizlere de göstermek istedim.

Merdiven 3D Modelleri

Sonbahar rüzgarlarını evlerine taşımak isteyen duygusal ve şair ruhlu bey ve bayanlar içinde bu görseli beğenerek sizlerin huzurlarına getirdim.Sizlerinde beğenebileceğini umarak hoş bir 3d sticker merdiven dizaynı olarak karşımızda durmaktadır.

Merdiven 3D Modelleri

Müzisyen olanlar ve müziği sevenlere yönelik çalışmamız ile de sizlerin kalplerine dokunmaya çalıştık.Burada boyama tekniği ile 3d merdiven dizaynı yapılmış.Yani sticker kullanılmadan doğal olarak yapılan bir çalışma olarak karşımızda durmaktadır.

Merdiven 3D Modelleri

Burada da baskı tekniği yerine boyama çalışması uygulanarak güzel bir piyano çalışması yapmışlar.Gerçekten çok ilgi çekiyor.Gelenlerinde ilgisini çekeceği kesin gözüyle bakıyorum.Çok şirin duruyor,bence sizlerinde hoşuna gideceğini düşünüyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan 3D Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478