Dekorasyon Blog Arama

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Alçıpan Dekorasyonunda En Parlak Fikirlerin Merkezi

Evlerimizin eşya dekorasyonuna önem verdiğimiz kadar bir de iç dekorasyonuna da baya bir rağbet göstermeye başladık.Şu sıralar en çok uygulanan alçıpan modellerinde bizde geri kalmadan sizlere destek olmak için en göz alıcı tasarımları sizlerin beğenisine sunduk.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Yukarıdaki alçıpan tasarımı gerçek anlamda kamu yerler için harika bir tasarım olarak karşımızda durmaktadır.Belediye binaları,kaymakamlık binaları,adliye binaları,valilik,genel başkanlık binalarının ana salon tasarımında kullanılabilir.Yayın esnasında çok göz alacağına şimdiden onay verebilirim.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Salonumuzun giriş alanının duvarlarını da alçıpan ile şekillendirebilirsiniz.Çok hoş bir tasarı olarak görselde gördüğünüz üzere sizlere sunduk.Bitmemiş hali ile size sunmamın nedeni alçıpanların nasıl şekillendirilmiş olduğunu göstermek istedim.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Alçıpan tavan dizaynlarında en mükemmel özellikleri sizler ile buluşturmaya devam ediyorum.Ne kadar çok paylaşımda bulunursam sizdeki fikirler belki çok daha fazla olarak ortaya çıkar ve çok daha güzelini çizip yaptırabilirsiniz.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Her eve uygun olarak alçıpan tavan dizaynını sizlere sunarak bütün alanlarınızı değerlendirmeye uğraşıyoruz.Her alana alçıpan tavanları uygulayabilirsiniz.Banyolarda,tuvaletlerde,salonlarda,yatak odalarında,hollerde,çocuk odalarında…Aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Hastahane odalarında,otel odalarına her yere ama her yere alçıpan duvar,asma tavan uygulayabilirsiniz.Yukarıdaki alçıpan asma tavan ışıklandırma ile çok uyumlu bir dizayn ile odanın havasını bambaşka bir havaya büründürmüştür.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Diğer bir dizaynda da duvar ve asma tavanın alçıpan ile dizaynının uyumunu görmektesiniz.Işıklandırma ile tamamen göz alıcı bir uyum olmuş.Ancak içerisindeki duvar kaplaması gerçek kırma taşlardan örme olsa çok daha güzel olur.İşin kolayına kaçmak için duvar kağıdı kullanıyorlar.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Evlerinde saray tasarımını isteyenlere de bu şekilde alçıpan asma tavanın renklendirme yöntemi kullanılarak harika bir görüntü elde edildiğini gösterelim.Evlerini bu ağırlıkta dizayn etmek isteyenlere göre çok uygun bir tasarım olarak duruyor.

Alçıpan Dekorasyon nasıl yapılır?

Son olarak holde kullanılan asma tavanı görüyorsunuz.Uyumu,ışıklandırması,renkleri tam anlamıyla harika bir tasarı olarak karşımızda.Girenlerin içini ferahlatacak bir ambiyansı var.Girenlerin direk bu tasarımı inceleyeceklerinden eminim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan En İlginç On Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478