Dekorasyon Blog Arama

Ayna Kaplama Duvar Dekorasyonu ve Öneriler

Aynalı duvar dekorasyonu örnekleri

Geçmiş tarihin şık ve lüx detayları olarak karşımıza çıkan ayna kaplama duvarlar son yıllarda tekrar popüler olmaya başladı. Boydan boya ayna kaplama duvarlar banyodan oturma odasına kadar bir çok alanda tercih ediliyor. Mekanın daha ferah ve aydınlık görünmesinde aynaların rolü şüphesiz oldukça büyük. Özellikle küçük alan dekorasyonlarında dekoratif aynaların sıkça tercih edilmesi sebeplerinden biri mekanı daha büyük göstermesi ve yarattığı aydınlık hissidir.

Aynalı duvarların en yoğun şekilde kendini hissettirdiği alanların başında yatak odaları ve oturma odaları geliyor , ayrıca banyonun bir duvarını komple ayna kaplatarak daha temiz ve aydınlık bir stil ortaya çıkıyor. Yatak odalarında genelde gardırop kapaklarında büyük aynaları görebiliyoruz, aynı zamanda özel tasarım büyük boy aynası modelleri yatak odasına temiz ve rahat bir stil kazandırıyorlar.

Modern ayna kaplama duvar dekorasyonu

Modern ayna kaplama duvar dekorasyonu

Dekorasyonda Ayna Duvarlar Geri Dönüyor

Peki komple yatak arkasını ayna kaplatmayı hiç düşündünüz mü ? Galerimizde bu örneği inceleyerek daha net şekilde fikir sahibi olabileceksiniz. Ayna kaplı duvarlar yatak odalarında daha geniş ve modern bir görünüm kazandırıyor , aynı zamanda mobilyalarınızın daha fazla ön plana çıkmasında önemli bir rol oynar.

Ayna kaplama duvar dekorasyonu

Ayna kaplama duvar dekorasyonu

Yemek odaları içinde şık ve modern bir duvar dekorasyonu olarak düşünebilirsiniz aynaları , masanın hemen karşısındaki duvarı ayna ile kaplayarak daha ışıltılı ve lüks bir yemek odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Bu duvarın komple ayna ile kaplanması sonucunda yemek odasının havasının bir anda değişeceğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Oturma odası aynalı duvar dekorasyonu

Oturma odası aynalı duvar dekorasyonu

Yazımızı okuyanların hemen aklına şu soru gelecektir ”temizliği ne olacak ?” , evet gerek banyo gerekse yatak odası yada diğer alanlarda duvarı komple ayna kaplatmak şık ve modern bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Ancak aynaların temizliğini daha sık yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Aynalı duvar dekorasyonu örnekleri

Aynalı duvar dekorasyonu örnekleri

Dikkat çekici ve modern bir dekorasyon için bu kadar bir zahmet değer diye düşünenler için galerimizde hazırladığımız etkileyici ayna kaplı duvarlar ile ortaya çıkan harika dekorasyon örnekleri ile baş başa bırakıyoruz.

Ayna kaplama banyo dekorasyonu

Ayna kaplama banyo dekorasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dekorasyona Desen Eklemenin Yolları ve Öneriler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478