Dekorasyon Blog Arama

Aynalı Sürgülü Dolaplar ile Modern Dekorasyonlar

İkea aynalı sürgülü gardırop modelleri 2020

Sürgülü kapaklı dolaplarda aynalı seçimler ile mekanda daha fazla ferahlık ve ışıltı sağlayabilirsiniz. İster büyük ister küçük alanlar için oldukça uygun olan sürgülü ayna kapaklı dolap modelleri ile dekorasyona etkileyici ve ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yazımızda aynalı sürgülü dolaplar ve kullanım alanlarında yarattığı harika etkilerden bahsetmek istiyoruz sizlere. Aynalı sürgülü dolaplar özellikle yerden tasarruf etmek adına en doğru seçimler arasındadır. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar ve diğer klasik modellere göre modern ve şık bir tarzları vardır.

Aynalı Sürgülü Dolaplar ile Modern Dekorasyonlar

Aynalı Sürgülü Dolaplar ile Modern Dekorasyonlar

Aynalı Sürgülü Dolaplar ile Modern Dekorasyonlar

[galeri_url]

Sürgülü kapaklı dolaplarda aynalı seçimler ile mekanda daha fazla ferahlık ve ışıltı sağlayabilirsiniz , ister büyük ister küçük alanlar için oldukça uygun olan sürgülü ayna kapaklı dolap modelleri ile dekorasyona etkileyici ve ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dekorasyonda aynalar doğru yerlerde kullanıldığında şaşırtıcı derecede etkileyici ve modern bir hava yaratabiliyorlar. Aynalı mekanların daha ferah ve ışıltılı bir tarzı olduğu kesin, büyük yada küçük alanlar kesinlikle eksik edilmemesi gereken bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz..

Sürgülü aynalı kapılar

Sürgülü kapılarda aynalı seçimler size bir çok avantaj sağlar, özellikle yatak odası için konuşacak olursak ekstra bir boy aynası alma sorunu ortadan kalkacaktır bu aynalı kapaklar sayesinde. Diğer bir avantajı ise özellikle küçük odalarda daha geniş ve büyük bir his yaratmasıdır, aynalar dekorasyon hileleri açısından sıklıkla kullanılan aksesuarlardır.

Sürgülü aynalı mutfak kapıları

Sürgülü aynalı dolaplar kadar ilgi çekici bir diğer değişiklik ise aynaların evin kapılarına entegre edilmesidir. Özellikle mutfak kapısı için aynalı sürgü kapılar ile dekorasyonu kişiselleştirmek mümkün. Bu şekilde daha parlak ve modern detaylara sahip olabilirsiniz evinizde.

Aynalı Banyo Dolapları & Kapakları

Aynalı kapakların sıkça kullanıldığı alanların başında banyolar geliyor şüphesiz , banyoda ayna kapaklı banyo dolapları hem işinizi daha kolaylaştırırken, hemde banyonuzu daha büyük ve parlak göstermek için en ideal seçimdir. Aydınlık ve ferah bir banyo görünümü için dekoratif aynaları duvarlarda’da tercih edebileceğinizi unutmayın. Sözü fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız aynalı sürgülü dolap modelleri ile zenginleştirilmiş dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dekorasyona Uygun Perde Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478