Dekorasyon Blog Arama

Modern Bahçe Tasarımları 2020

İlginç Bahçe Dekorasyonları

Sizlere ilk defa bahçe tasarımı ile ilgili paylaşım hazırlıyorum.İlginç tasarımlar bulmaya çalıştım.Bu konuda da baya başarılı olduğumu düşünüyorum.Çünkü baya ilginç tasarımlar buldum.Borulardan saksı düşüncesi çok ilginç.Boruları griye boyamak ve bu rengi tamamlamak için rengarenk çiçekler ile bezemek gerçekten zekice bir düşünce.

bahçe tasarımı

Bu kişi balkonunu süslemek için bu tasarımı kullanmış.Sizler bu tasarımı bahçelerinizde geliştirerek ilginç bahçe tasarımlar oluşturabilir ve şekillendirerek uygulayabilirsiniz.Hayal gücü sonsuz olan tasarımcılar istediği şekilde her şeyi kullanarak uygulayabilirler.

bahçe tasarımı

İlkine benzer bir tasarımı bahçe merdiven süslemesi olarak kullanılmış.Başarılı bir çalışma olmuş.Çok ilginç ve güzel durmaktadır.Bütün merdivenli olan yollarımızı bu şekilde canlandırabilirsek çok hoş görüneceğine eminim.

bahçe tasarımı

Bahçelerimizde eski ve işe yaramayan lastikleri değerlendirebilirsiniz.Öncesinde bunlardan tabure ve masa yapımını paylaşmıştım.Kendin yap bölümünde bulunmaktadır.Burada da saksı olarak kullanılmaktadır.Güzel bir düşünce olarak karşımızda durmaktadır.

bahçe tasarımı

Yukarıdaki tasarımlarda baya ilginç ve çok güzeller.Eski nostaljik arabalardan süslemeler,bisikletten saksılar,vazodan su döküyormuş gibi çiçek süslemeleri.Sizler de bu gibi düşüncelerden yola çıkarak bahçelerinizde yepyeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

bahçe tasarımı
bahçe tasarımı

Çok ilginç ve çok hoş görünen bahçe dekorasyonları arasında olan iki güzel görseli de sizlere paylaşmak istedim.Benim çok hoşuma gitti sizleri bilmiyorum.

bahçe tasarımı
bahçe tasarımı
bahçe tasarımı

Bu yazıdaki en ilginç bahçe dizaynları sizlere elimden geldiğince paylaşmaya çalıştım.İnşallah sizlerde beğendiğiniz tasarımları bahçelerinizde kullanabilirsiniz.Bazılarını hazır alabilirken bazılarını sizler kendileriniz dizayn edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dekoratif En İyi Saksı Adam Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478