Dekorasyon Blog Arama

Banyo Dekorasyonları

Banyoların Parlak Havası Ve Işıltısı

Banyolarımızı dizayn etme konusunda sizlere elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz.Alttaki görselde duvara parlak,koyu yeşil mermeri ters örgü tekniğini kullanarak uygulamışlar.Bunu gözler önüne seren zemin karo deseni ile tamamlamışlar.Uyum bakımından gayet başarılı bir çalışma olarak sizlere sundum.

Banyo Dekorasyonları

Sadece burada armatürü biraz beğenmedim.Onun yerine başka bir dizayn seçilebilirdi.Geri kalan duvar boyası uyumu başarılı olmuş. Banyo dizayn ederken bu renkleri sevenlerin yararlanabileceği bir dizayn olabilir.

Banyo Dekorasyonları

Banyo dizaynlarında banyo küvetlerinin uyumunu sevenlere de bu şekilde bir tasarım sunmuş bulunuyorum.Dizayn bakımından kullanışlı bir tasarım olarak durmakta.Temizlik açısından da baya uygun bir tasarım olmuş.

Banyo Dekorasyonları

Banyo tasarımlarında eminim ki herkes ilk önce temizlik açısından temizlenmesi kolay mı diye düşünerek hareket ediyorlardır.Alt dolapları sevmeyen ve temiz bulmayanlar için en sade ve temizliğinde çok uğraştırmayan bir dizayn olarak karşımızda.

Banyo Dekorasyonları

Banyo dizaynlarında dolap sevmeyenler için diğer bir paylaşımı da paylaşmış bulunmaktayım.Gri,beyaz ve siyahın en göz alıcı şekilde kendini ortaya koymasını sağlaya bir dizayn ile karşımızda.Buna ek olarak ta aydınlatmalar ile bu ekibi tamamlar bir nitelik kazandırmış.

Banyo Dekorasyonları

Şimdi diyeceksiniz ki banyoda tahta ürünler kullanılması zararlı değil mi?Banyoda ahşap ürünler nemden dolayı çabuk kabarmaz mı?Bu sorularınıza hemen yanıt vereyim.Onlar ahşap baskılı mermerler.Yani hiç bir şekilde bir şey olmaz.

Banyo Dekorasyonları

Banyolarımızı dizayn etmeye devam ediyoruz.Çok fazla alanı olmayan ama modern bir banyo tasarımı arayanlar için gayet uygun bir tasarım olabilir.Renklerin birbirine uyumu ve her zamanki gibi temizlenmesinin kolaylığı açısından gayet hoş durmakta.

Banyo Dekorasyonları

Son banyo dizaynını alanı aşırı dar olanların beğenisine sunarak onları da düşünmüş olduğumuzu göstermek istedim.Aşırı siyah renk diyorsanız yerleri ters örgü karo seramik ile ördürebilirsiniz.Duvarlar konusunda da boyama tekniklerini kullanarak daha ferah bir ortam elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Beyaz Banyo Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478