Dekorasyon Blog Arama

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo Fayanslarının Göz Kamaştırıcı Parlaklığı

Sayın takipçiler ve okuyucular fayans incelemeleri yaparken şahane dizaynlar ile karşılaştım.Yemin ediyorum öyle çok hoşuma giden banyo fayans modellerine denk geldim ki sizlerinde aklını başınızdan alacağına eminim.Aslına bakarsanız bunun içinde lavabo modellerini de vermeyi düşünüyordum ama o konuda da o kadar harika çalışmalar olduğu için o konu için de ayrı yazı yazmaya karar verdim.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo lavabo dizaynları konusunda akıl almaz güzellikler mevcut.Bazıları epoksil kullanılarak yapılmıştır.Yukarıdaki banyo fayans dekorasyonunda yapılırken epoksil kullanılarak yapılmıştır.Bu ekibe benzer bir kaç örnekten sonra doğal fayanslara geçeceğiz.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Bu banyo fayans modeli için de de ana malzeme olarak epoksil kullanılarak üretilmiştir.Alt kısımdan ışıklandırma kullanılarak büyüleyici bir tasarım elde edilmiştir.Harika bir tasarım olmuş ve yapan ustayı şimdiden buradan canı gönülden tebrik ederiz.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Bu tasarımda da banyo fayans dizaynları konusunda da başarılı çalışmalardan biri olarak karşımızda durmaktadır.Marangoz şekillendirmesi ile elde edilen bir fayans modeli.Ana maddeleri uzunca bir kalın tahta ve epoksil.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Bu çalışmamız inanın biraz uzun olacak.Çünkü o kadar çok model ve görsel var ki ben işin içinden çıkamadım.Sizlere sunarak üzerimdeki yükü hafifletme kararı aldım.Ben işin içinden çıkamazken sizleri düşünemiyorum bile.Sizlere şimdiden karar verme konusunda kolay gelsin diyorum.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Epoksil tasarımlardan sonra sizlere doğal mermerler için görseller sunmaya başlayacağımı söylemiştim.Bu banyo fayans dekorasyonu konusunda da sizlere yardımcı olmaya devam ediyorum.Yukarıdaki doğal taşlardan yapılma üründür.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Sizleri uyarmıştım harika banyo mermer tasarımları var diye.Buraya yerleştirirken hangisini ilk baş paylaşsam diye kendimle yarışıyorum.Hangisi sıralamaya girse de daha hoş durur ya da hangisi daha çok göz kamaştırıyor ya da hangisi daha çok beğenilir tarzında kendimle birbirime girdim.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Burada doğal taş mı yoksa epokil ile mi üretim olduğunu kestiremediğim halde güzelliğine hayran kaldığım için paylaşmak istedim.Banyo fayans dizaynı konusunda çok başarılı işler çıkaran ustalarımızın şimdiden teşekkür ediyoruz.Bu işlerde en büyük başarı onlara aittir.Dizaynı mimarları,mühendisleri yapar belki ama hayat bulduranlar ise ustalarımızdır.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Buradaki tüm görsellerde artık yazacak kelime bulamadığımdan sıraladım.Diyorum ya o kadar çok ki hangisini sizlere paylaşacağımı şaşırmış durumdayım.Banyo fayans modellerinde her fikri ortaya atmışlar bende sizler ile her fikri paylaşmaya çalıştığım için olanı biteni toplayıp sizler ile buluşturmaya çalışıyorum.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo fayanslarında doğal ahşap,fayans,mermer,epoksil tasarım vb. her şeyi kullanım malzemesi olarak tasarlayarak karşımızda bizlere sundular.Bizlere sunulan bu güzellikleri bizlerde sizlere sunarak fikir vermeye çalışıyoruz.Ben işin içinden çıkamadım ama siz nasıl çıkacaksınız onu düşünüyorum.

Bundan sonraki konu da buna bağlantılı olacak ama onda paylaşacaklarım da bunlar kadar şirin ve tatlı.İnanın kendimi alamadığım tasarımlar söz konusu.Lavabo konusunda aşırı farklı dizaynlar ile birlikte sizler ile beraber olacağız.Bu konuyu bitiremiyorum ki…

Banyo fayans tasarım konularını neredeyse noktalamak üzereyim.Sizlerde benim kadar zorlanmazsınız inşallah.Malzeme ve tasarım çok olunca insan hangisini seçeceğini bilemiyor haliyle.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo fayans dekorasyon modellerinin seçiminde şimdiden sizlere kolay gelsin.Gerçek anlamda tercih meselesi çok zor oluyor.Mekanınıza göre tercihler yapmanız konusunda çok dikkat edin.Alanınıza ve takımıza göre fayans seçmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dar Banyo Dekorasyonları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478