Ana Sayfa Banyo Dekorasyonu Göz Kamaştırıcı Banyo Fayans Modelleri

Göz Kamaştırıcı Banyo Fayans Modelleri

Banyo Fayans Modelleri 2021

Sayın takipçiler ve okuyucular fayans incelemeleri yaparken şahane dizaynlar ile karşılaştım.Yemin ediyorum öyle çok hoşuma giden banyo fayans modelleri denk geldim ki sizlerinde aklını başınızdan alacağına eminim.Aslına bakarsanız bunun içinde banyo fayans modelleri 2020 de vermeyi düşünüyordum ama o konuda da o kadar harika çalışmalar olduğu için o konu için de ayrı yazı yazmaya karar verdim.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo lavabo fayans modelleri konusunda akıl almaz güzellikler mevcut.Bazıları epoksil kullanılarak yapılmıştır.Yukarıdaki banyo fayans dekorasyonunda yapılırken epoksil kullanılarak yapılmıştır.Bu ekibe benzer bir kaç örnekten sonra doğal fayanslara geçeceğiz.

Göz Kamaştırıcı Banyo Fayans Modelleri
banyo fayans modelleri

Bu banyo fayans modeli için de de ana malzeme olarak epoksil kullanılarak üretilmiştir.Alt kısımdan ışıklandırma kullanılarak büyüleyici bir tasarım elde edilmiştir.Harika bir tasarım olmuş ve yapan ustayı şimdiden buradan canı gönülden tebrik ederiz.

Göz Kamaştırıcı Banyo Fayans Modelleri
banyo fayans modelleri

Bu tasarımda da banyo fayans dizaynları konusunda da başarılı çalışmalardan biri olarak karşımızda durmaktadır.Marangoz şekillendirmesi ile elde edilen bir fayans modeli.Ana maddeleri uzunca bir kalın tahta ve epoksil.

banyo duvar fayans modelleri
banyo duvar fayans modelleri

Bu çalışmamız inanın biraz uzun olacak.Çünkü o kadar çok model ve görsel var ki ben işin içinden çıkamadım.Sizlere sunarak üzerimdeki yükü hafifletme kararı aldım.Ben işin içinden çıkamazken sizleri düşünemiyorum bile.Sizlere şimdiden karar verme konusunda kolay gelsin diyorum.

banyo fayans modelleri resimli
banyo fayans modelleri resimli

Epoksil tasarımlardan sonra sizlere doğal mermerler için görseller sunmaya başlayacağımı söylemiştim.Bu banyo fayans dekorasyonu konusunda da sizlere yardımcı olmaya devam ediyorum.Yukarıdaki doğal taşlardan yapılma üründür.

banyo ve tuvalet fayans modelleri
banyo ve tuvalet fayans modelleri

Sizleri uyarmıştım harika banyo mermer tasarımları var diye.Buraya yerleştirirken hangisini ilk baş paylaşsam diye kendimle yarışıyorum.Hangisi sıralamaya girse de daha hoş durur ya da hangisi daha çok göz kamaştırıyor ya da hangisi daha çok beğenilir tarzında kendimle birbirime girdim.

Resimli Banyo Fayans Modelleri

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Burada doğal taş mı yoksa epokil ile mi üretim olduğunu kestiremediğim halde güzelliğine hayran kaldığım için paylaşmak istedim.Banyo fayans dizaynı konusunda çok başarılı işler çıkaran ustalarımızın şimdiden teşekkür ediyoruz.Bu işlerde en büyük başarı onlara aittir.Dizaynı mimarları,mühendisleri yapar belki ama hayat bulduranlar ise ustalarımızdır.

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo Fayans Çeşitleri

Buradaki tüm görsellerde artık yazacak kelime bulamadığımdan sıraladım.Diyorum ya o kadar çok ki hangisini sizlere paylaşacağımı şaşırmış durumdayım.Banyo fayans dekorasyon modelleri her fikri ortaya atmışlar bende sizler ile her fikri paylaşmaya çalıştığım için olanı biteni toplayıp sizler ile buluşturmaya çalışıyorum.

Klasik Banyo Fayans Modelleri

Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri
Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri

Banyo fayans dekorasyonu doğal ahşap,fayans,mermer,epoksil tasarım vb. her şeyi kullanım malzemesi olarak tasarlayarak karşımızda bizlere sundular.Bizlere sunulan bu güzellikleri bizlerde sizlere sunarak fikir vermeye çalışıyoruz.Ben işin içinden çıkamadım ama siz nasıl çıkacaksınız onu düşünüyorum.

Bundan sonraki konu da buna bağlantılı olacak ama onda paylaşacaklarım da bunlar kadar şirin ve tatlı.İnanın kendimi alamadığım tasarımlar söz konusu.Lavabo konusunda aşırı farklı dizaynlar ile birlikte sizler ile beraber olacağız.Bu konuyu bitiremiyorum ki…

Banyo fayans tasarım konularını neredeyse noktalamak üzereyim.Sizlerde benim kadar zorlanmazsınız inşallah.Malzeme ve tasarım çok olunca insan hangisini seçeceğini bilemiyor haliyle.

banyo fayans desenleri
banyo fayans desenleri

Banyo fayans modelleri seçiminde şimdiden sizlere kolay gelsin.Gerçek anlamda tercih meselesi çok zor oluyor.Mekanınıza göre tercihler yapmanız konusunda çok dikkat edin.Alanınıza ve takımıza göre banyo fayans desenleri seçmelisiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz