Dekorasyon Blog Arama

Bebek Odası Aydınlatmaları

Aydınlanmış Bebek Odaları

Sizlere şeker mi şeker tadında bebek odaları aydınlatmaları ve tasarımlarını sunacağız.Anne ve baba olacak olanlar ya da adayları;bu yazı tam da sizi alakadar ediyor.Bebeklerine oda ayarlamaya çalışan aileler çok tatlı ve bakarken bile içinizi kıpır kıpır edecek tasarımlar mevcut.Bebek odalarını dizayn ederken aydınlatmaları teğet geçmek olmaz.Bu yüzden bizlerde sizlere çok hoş ve naif tasarımlar paylaştık.Sizlerinde kalplerine dokunmaya çalışıyoruz.

Işıklanmış Bebek Odaları

Yukarıdaki tasarımda yeni doğan bir bebek için tasarım ve buna tam uygun olacak şekilde de aydınlatmaları mevcut.Kartonpiyerden asma tavan yapılmış ve ara ara spot ışıklar ile ışıklandırılmış.Kız bebeği dünyaya getirecek anne adaylarının tercihleri arasında olabilir.

Işıklanmış Bebek Odaları

Burada da yine spot aydınlatmalar kullanılmış.Ancak şuna dikkatinizi çekmek istiyorum;bu spot ışıklar kesinlikle güçlü olanlardan değil.Bebeklere özgü hassas aydınlatmalar var.Bebek odaları için bu aydınlatmalardan kullanılması lazım.

Işıklanmış Bebek Odaları

Erkek bebek bekleyen anne adayları burada ki aydınlatmaları sizlere sunuyorum.Alçıpandan ayı şekli verilerek şerit aydınlatmalar ile aydınlatılmış.Çok hoş bir tasarım olarak durmaktadır.Erkek bebeği bekleyen anne adayları inşallah hoşunuza gitmiştir.

Işıklanmış Bebek Odaları

Burada da yine alçıpan kesimi kullanılarak bulut şekli yapılmış ve şerit aydınlatmalar ile harika bir görüntü elde edilmiş.Asma tavan ile olay tamamlanmış.Bu aydınlatmalarda tam sizler için tasarlanmış.

Işıklanmış Bebek Odaları

Bulut aydınlatmalar da çok şeker duruyor.Bu tasarımı pembe olarak yaptırarak kız odalarına uygulayabilirken,mavi renginde yaptırarak erkek bebek odaları içinde uygulayabilirsiniz.İnanın bana uygun yerde kullanımını sağlarsanız çok tatlı duruyor.

Işıklanmış Bebek Odaları

Burada ki aydınlatma tasarımları da çok tatlı durmaktadır.Bebeğinizin odalarını çok tatlı ve şeker göstereceğine eminim.Burada ki görselde ekibi tamamlamış olarak durmaktadır.

Işıklanmış Bebek Odaları

Yıldızları bebeğinizin odasına taşımaya ne dersiniz?Bu aydınlatma tasarımı da çok tatlı durmaktadır.Bütün aydınlatmaları kapattıktan sonra sadece bunların yandığını hayal ederseniz ne kadar tatlı durduklarını sizlerde benim kadar onay verirsiniz.

Işıklanmış Bebek Odaları

İki aydınlatma tasarımı verilmiş.Biri bizlerin pamukları kullanarak yapabileceğimiz bir tasarım,diğeri de delikli alçıpana yerleştirilmiş küçük ışıklandırılmalar ile elde edilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Ofis Aydınlatmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478