Dekorasyon Blog Arama

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

İlk fotoğrafımızda modern bir yatak odası takımı seçmekle başladım.Dizaynı oldukça sade ve göz yormayan bir görsel olarak karşımızda.Sadece yer halısı olarak biraz daha canlandırıcı bir tercih yapılsaymış kendini çok daha iyi gösterirmiş.Mesela duvar tablosunda tercih edilen renkleri halı içinde yapılsaymış gerçek anlamda tamamen hoş bir ortam oluşturacağı kesin gözüyle bakıyorum.Sizde benim gibi mi düşünüyorsunuz?

Beyaz Yatak Odası Dizaynları

Bu halini beğenen sayfa ziyaretçilerim de olabilir.Her zaman belirttiğim gibi beğenmek ve istediğiniz değişimi yapmakta her daim sizin hayal dünyanıza bakar.Önemli olan dizayn edeceğiniz yerin uygunluğu.Gösteriş yapacağım derken evi eşyalara boğarak göz yormamanızdır.

Beyaz Yatak Odası Dizaynları

Şu sıralar bu dizaynlar baya bir moda oldu.Bana izlediğim bir Kore dizisinden sonra revançta olduğunu düşünmeden edemiyorum.Ülkemizde de hali hazırda baya bir kitlesi bulunmakta.Güzel görünüyor ancak benim açımdan çok fazla ışıklı bir ortam.Uyunulacak bir yerin bu kadar aydınlık olmaması gerektiğini düşünenlerdenim.Tabi tercih size kalmış.

Beyaz Yatak Odası Dizaynları

Üstteki resim de renkler bakımından hoş ve uyumlu ancak nedense bana bu da özel bir hastahanenin VVIP odasını anımsattı.Önceki fotoğrafta ve bunda da birbirine yakın aydınlatmalar bulunuyor.Işıkları seven takipçi ve okuyucular için güzel olabilir.

Beyaz Yatak Odası Dizaynları

Evet yeni bir modern dizayn daha karşınızda.Üst fotoğraf gerçekten olmuş diyebileceğim bir tarz.Harika görünüyor benim açımdan.Ancak siz ne düşünürsünüz bilemem tabi!Sadece lambalara takıldım biraz.Renkleri ve şekilleri bakımından benim tarzım olmadığı ve bu takıma uymadığını düşünüyorum.

Beyaz Yatak Odası Dizaynları

üstteki yeni paylaştığım resim de gayet hoş ve sade bir tercih sevenler için gayet ideal bir tercih gibi duruyor.Bu takımı hafif tonlarda olan bir halı ile belirginleştirerek takımınızın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Evinizdeki Siyahın Asaleti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478