Dekorasyon Blog Arama

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon Örnekleri 2020

Çakıl taşı rengi duvar dekorasyonu

Son yıllarda değişen dekorasyon modellerinde renklerin de değiştiğine şahit olmaktayız. Klasik renklerin dışında farklı bir renk ile buluşmak ve değişik bir atmosfer oluşturmak isteyenler için çakıl taşı rengi ile dekorasyon örnekleri ve birbirinden şık çakıl taşı rengi dekorasyon örneklerine yer veriyoruz..

Çakıl taşı rengi beyaz ve gri renklerinin tonları ile oluşturulmuş gayet hoş ve mat bir renktir. Bu rengin ağırlıkta olduğu dekorasyonları son günlerde sıkça görmekteyiz. Bunda en büyük etken tv programları ve büyük üreticilerin koleksiyonlarında çakıl taşı rengi ile dekorasyon yapmış olmalarıdır. Modaya ve topluma yön veren bu etkenler aracılığıyla çakış taşı renginin revaçta olduğunu görmekteyiz. Modern görünümlü dekorasyon yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bu renk sayesinde evlere bambaşka bir hava katılıyor.

Çakıl taşı rengi duvar dekorasyonu

Çakıl taşı rengi duvar dekorasyonu

[galeri_url]

Çakıl Taşı Rengi

İç açıcı özelliği sayesinde ferah ve ışıltılı bir tasarım isteyenlerin gözü kapalı seçtiği bu renk, diğer canlı renklerle de gayet uyumlu olmaktadır. Bu da ne kadar doğru bir seçim olduğunu göstermektedir. Komple sıfırdan ev kurduğunuzda ya da dekorasyonunuzu değiştirmek istediğinizde çakıl taşı rengi ile dekorasyon yapmak için hiç çekinmenize gerek yok.

Gönül rahatlığıyla bu rengi seçebilirsiniz. Özellikle oturma odası ve yemek odaları için son derece doğru bir seçim olacaktır. Genç odaları ve mutfaklar için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çakıl taşı rengini sadece duvarlarınızda kullanacaksınız diye bir şey yok. Duvarlarınıza harika bir görünüm veren bu renk, başta mobilyalarınız olmak üzere diğer eşyalarınızda da gayet havalı bir görünüm vermektedir. Yaşam alanlarınızın ışıltılı ve aydınlık durmasını sağlamaktadır. Böylece insanın içini karartmayan, huzur veren bir hava oluşturmaktadır.

Doğada yer alan en doğal renklerden birisi olan çakıl taşı rengi ile kendinizi adeta doğada hissedeceksiniz. Uzun yıllar boyu huzurlu bir dekorasyon için çakıl taşı rengini tavsiye ediyoruz.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Mürdüm Rengi Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478