Dekorasyon Blog Arama

Çocuk Odası Dekorasyonları

Çocuk Odalarındaki Güzellik

Bebek odalarından sonra çocuk odaları için de elimizden geleni yapmaya çalıştık.Sizlere en güzel çocuk odalarını derleyip bu yazımda yardımcı olmaya çalışacağım.Pembeyi her kız çocuğu çok seviyor.Hangi kız çocuğuna sevdiği rengi sorsanız direk size pembe cevabını verir.Bizde onların pembe sevgisini odaların güzelliğine yansıtarak bu odalara yansıtılmış olanları bizler de ekip olarak sayfamızda paylaştık.

Çocuk Odası Dekorasyonları

gördüğünüz üzere çok tatlı bir bir kız çocuğu yatak odası dizayn ile karşımızda durmaktadır.Duvardaki tablolara da çocuğunuzun en güzel anılarını yerleştirebilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyonları

İkiz çocuğu olan aileler ya da iki çocuğu olan ebeveynler bu kulübe ranzayı da sizin beğeninize sunuyorum.Tabi ilk çocukların sevgisine,albenisine hitap ediyoruz sonra da ailelerin beğenisine.Çünkü o oda onların dünyası olmadan önce çocukların görüşüne sunulmalıdır.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Çocuk odası ranza örnekleri ile devam ediyoruz.Çok çocuklu ailelere öneriyoruz.Çocuklarınız odalarında oyun oynamaktan dolayı sizin bunalmaya zamanınız olmayacak gibi duruyorlar.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Bütün paylaşımlarımın arasındaki en ilgin bulduğum bu çocuk odası.Çok harika duruyor bence.Çocuk odalarında bu ranzalar göze çok güzel görünmezler mi?

Çocuk Odası Dekorasyonları

Batman karakterini seven erkek çocuklarına da tam bir dizayn şeklinde batman yatak odası dizaynını sunuyoruz.Aslına bakarsanız bu dizayn büyük çocuklar için dizayn edilmiş;ancak siz bu dizaynı çocuklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Çocuk odalarında bir diğer paylaşımda üstte.Gördüğünüz üzere çocuğunuz için her şey düşünülmüş.İçine girip kitap okuyabileceği bir alan,kitaplığı,çalışma masası,canı sıkıldığında duvara bile tırmanabileceği bir dizayn.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Çocuklarınız içerisinde pilot olmayı isteyen küçük beylere göre tam bir helikopter dizaynı olmuş.Çocuğunuz bu dizayn ile kendini uzun bir zaman kendi odasının kaptanı olabilecek.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Kendiniz denizci olarak gören ve ileride levent ya da kaptan olmak isteyenlerin hayallerine göre şekillendirilmiş bir çocuk odası takımı.Çocuklarımızın hayallerini ve geleceğini şimdiden gönülleri istediğince şekillendirmeye çalışalım.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Bu kız çocuğu odası tamamen bir prenses olması için özenle üretilmiş gibi.Bu oda bana sanki Fransız saray eski zaman dönemlerinden ya da İngiliz kraliyet odalarından fırlama gibi durmuş.Dönemsel çağrışımı unutarak dizaynı çok tatlı olmuş.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Çocuk odalarına kamp alanlarını taşımak isteyen aileler var mı?Yukarıda ki çocuk odaları kamp yapmayı seven çocuklara ve ailelere gelsin.Dizayn bakımından oldukça sıra dışı buldum ben.

Çocuk Odası Dekorasyonları

Son olarak iki kesime de uyum sağlayabilecek bir dizayn var.Yatak örtülerinin renklerinin değişimi ile ister küçük beylere isterseniz de küçük hanımefendilerin yatabileceği bir oda haline çevirebilirsiniz.Çocuk odası dizaynı bakımından çok sade ve göz alıcı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Genç Odası Nasıl Dekore Edilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478