Dekorasyon Blog Arama

Çocuklar İçin Modern Yatak Odaları 2020

Çocuk odası dekorasyon fikirleri 2020

Yaratıcı çocuklarla birlikte yatak odalarını dekore etmekten daha heyecanlı ne olabilir? Tüm fikirlerini benimsemesek de zevklerini ve tercihlerini önemsemek, ebeveynlerin ve çocukların keyif alabileceği bir tasarım oluşturmak kesinlikle mümkündür. Çocuklar için modern yatak odaları  yılının en trend tasarımlarından. Bu yazımızda, günlük beklentilerin ötesinde modern çocuk yatak odaları bulunmaktadır. Aşağıdaki inanılmaz fotoğrafları gözden geçirdikten sonra, fikirlerinizi genişletmek için çocuk odası duvar renkleri konumuza bir göz atın.

Renkli ve eklektik, çocuk yatak odası tasarımları hem genç kızlara hem de kız çocuklara hitap edeceğinden emin olabilirsiniz.  Hatta gençler, içine daha yaratıcı özelliklerin bazılarını ekleyerek geliştirebilirler.  Küçük çerçeve masa ve patchwork koltuk, geniş yer kapsayan bir pencere önü oturma alanı ile rengarenk bir  çalışma alanı yapılabilir.

Çocuk odası dekorasyon örnekleri 2020

Çocuk odası dekorasyon örnekleri 2020

[galeri_url]

Oda dekorasyonun geri kalan kısımlarına zevkli ve daha eğlenceli araçlar eklenebilir. Spor ve egzersiz yapmak için eğlenceli tırmanma halatı veya Barfiks demiri gibi çocukların ilgi alanlarına göre eklenebilir yapılabilir.

Çocuklar için Modern Oda Dekorasyonları

Yer zemin seçimlerinde ise en iyileri ahşap parkedir.  Üzerinde puantiyeler veya geometrik şekillerden oluşan halı serilebilir. Ayrıca çocuk odaları için dünya haritası duvar kağıdı çekiciliği ile muhteşem bir vurgulu duvar dekorasyonu oluşturur. Kara tahtalar, yazı tahtaları ve mantar tahtaları yaratıcı aktiviteleri sergilemek için bir etkili yer sunar.

Yatak alanının bile sunduğu yaratıcı ilham kaynakları vardır. Raflar, yatmadan önce hikayeler okumak için kitapları sergiler v sevimli çiçekler kız çocuk odalarında hoş görünür.

Daha minimalist bir çocuk odası dekorasyonu isterseniz, hayal gücü için bol bol yer olan taze ve temiz bir estetik düşünebilirsiniz. Parlak sarı tonlar, mavi ve pembe pastel zeminler ve sevimli hayvanların bulunduğu her yerde anında gülümsemeye yol açan oyuncaklar kullanılabilir.

Çocuklar için modern yatak odalarında en çok ilham veren kalın grafik detaylardır. Yıldız şeklindeki ışıkların dizeleri,  bulut ve dağ şekilleri mobilyaların kapılarını süsleyebilir.

Formlar ve mobilyalar sade kalabilir. Ancak renk teması belirgin şekilde daha parlak ve daha güçlü yapılır. Renk engelleme, her işlevsel alanı yaratıcı yollarla ayırır. Tavşanlar ve baykuşlar  hem gerçekçi hem de karikatürize  olarak genel dekoratif temanın büyük bir bölümünü oluşturabilir.

Kitap rafları modern çocuk odalarında,  yadsınamaz bir odak noktasıdır. Oyuncaklar, kitaplar ve hayvan figürleri raflarda sıraya dizilmelidir.  Raflar üzerinde ve altında etkileyici saklama kutuları da çocuk olarının gerçek yıldızlarıdır!

Yaratıcı bir ağaç evinin eklenmesiyle de çocuk odaları sevimli görünmektedir .  Küçük çocukları her gece yatmadan önce uykuya ikna etmenin kesin bir yolu.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan 2020 Bebek Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478