Dekorasyon Blog Arama

Dar Banyo Dekorasyonları

Yetersiz Alan Sıkıntısına Son

Önceki yazımızda da olduğu gibi bu yazımızda da sizlere dar alanlı banyolarımızı şekillendirme konusunda sizlere istediğiniz şekilde yardımcı olmaya.Maksadımız elimizden gelen bütün desteği görseller sunarak ve fikirler vererek siz okuyuculara yardımcı olmaya.

Dar Banyo Dekorasyonları

Önceki yazımızda da belirtmiştim sizlere.İki yazıyı sadece dar alana sahip banyoların dizaynları için yazacağımızı belirtmiştik önce ki yazımızda.Bu yazımızı da yeni görüntüler ile beraber genel yorumlar yaparak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.Yukarıdaki dizayn lacivert,siyah ve beyazın uyumu olarak tasarlanmış.Alan dar olmasına rağmen dizaynı ve renklerin tutarlılığı alanı gayet geniş göstermiş.

Dar Banyo Dekorasyonları

Dar banyo dekorasyonlarında yukarıda gördüğünüz görsel de çok hoş durmaktadır.Lavabonun oval olması ile beraber zeminin ve dolabın ahşap görünümü ve duvar mermerinin bu kombine uyumu göz alıcı derecede karşımızda durmaktadır. Ben dizaynı konusunda oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Dar Banyo Dekorasyonları

Dar banyo dekorasyonları içerisinde en beğendiğim ve en hoş duran tasarım bu bence.Zeminin petek dokuması ve buna ek olarak banyonun parçalı ahşap şeklinde bırakılması gerçek anlamda harika olmuş diyebilirim.Sadece banyo camı bizlerde hiç bir zaman yeşilliğe bakmaz.Burada bu şekle ayak uydurmasanızda olur.

Dar Banyo Dekorasyonları

Yukarıdaki görselde de dar banyo dekorasyonları konusunda oldukça başarılı bir çalışma sunulmuş ve yeteri kadar göz alıcı bir hale getirilmiş.Dar alanları değerlendirme konusunda oldukça başarılı çalışmalar sunmuşlar.Banyo zeminin doğal taşlar kullanılarak dizayn edilmesi duşta ayaklarınızın altına masaj yapmanızı sağlar.Kendinizi de deniz kenarında taşlara basıyormuş hissi de uyandırır.

Dar Banyo Dekorasyonları

Banyo zemininde doğal taş kullanımı oldukça yaygın bir halde.Kendinizi spa masajı yaptırıyormuşsunuz hissi verdiği için mi bu kadar tercih ediliyor ya da kumsalda çıplak ayakla yürüyormuş hissine kaptırdığı için mi bilinmez ancak görünüş itibari ile çok hoş durduğu kesin.Doğallıktan yana tercih edenlerin kullanabileceği bir tasarım söz konusu bence.

Dar Banyo Dekorasyonları

Benim bu zamana kadar paylaştığım banyo dizaynlarında en çok dikkatimi iki şey çekti.Bunlardan biri;banyo zemininin doğal taşların çok olması ve diğer bir dizaynda da alanlarında ahşap görünümünün arttırılması.Yukarıdaki diğer bir dizaynda bu dediğimi doğrulayacak şekildedir.Görünüş itibari ile çok hoşlar.Bunlardan yola çıkarak bu iki tasarım da bir yükselme olduğunu ve çok tutulduğunu iddia edebilirim.

Dar Banyo Dekorasyonları
Dar Banyo Dekorasyonları

Dar banyo dekorasyonları konusunda sizlere istediğiniz şekilleri bulabilmişizdir inşallah diyerekten son görselleri sizlerin beğenisine sunuyorum.Son iki örnekte çok hoş ve modern durmaktadır.Alanları dar olup da nasıl dizayn edecekleri konusunda baya bir sıkıntı çeken ve nasıl yapsa daha güzel olur diye düşünenlere elimizden geldiğince yardımcı olmanın derdine düştük.Alanlarınız ne kadar dar olursa olsun doğru düzgün bir açı yakalayıp ardından buna göre doğru ekipman ile birlikte çok harika alanlar elde edebilmeniz sizlerin elinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Küçük Banyo Dekorasyon Dizaynları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • selma344 ay önce
  • yenı aldıgım evın banyosu dar ama oldukca hos tasarımlar mevcut en kısa zmanda 1.sıradakını yaptıracagım


Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478