Dekorasyon Blog Arama

Davetkar ve Zarif : Pembe Banyo Dekorasyonları

Pembe banyo dekorasyonu ve pembe banyo örnekleri 2020

Bazı renkler vardır görünce içinizi ısıtan, çekiciliği ile sizi etkileyen, fakat kullanmaya bir türlü cesaret edemediğiniz.. Pembe tamda bu tanıma uyuyor değil mi? Çocuksu bir tatlılığı, dayanılmaz bir cazibesi olan bir renk tonu. Fakat iş pembeyi dekorasyonda kullanmaya gelince nedense bir çekingenlik baş gösteriveriyor.

Bu kadar, çekici ve zarif bir renk tonundan neden kendimizi mahrum bırakalım, işte bu yazımızda muhtemelen sizde bizim gibi düşünecek ve banyonuzda birbirinden şeker pembelere yer açacaksınız..  Bugün pembe banyo dekorasyonu hakkında size ilham verecek bir çok detaya yazımızda yer veriyoruz.

Davetkar ve Zarif : Pembe Banyo Dekorasyonları

Kabul etmek gerekiyor, pembe banyo için çok alışıldık bir renk değil. Fakat dekorasyonda bazen risk almak, hayalini kurduğunuz atmosfere ulaşmanızı sağlayabilir.. Pembe çok çekici ve iddialı bir renk, özellikle banyo için, fakat bu rengi dengeli şekilde banyoya dahil etmenin bir çok farklı var. Hemde hiç korkmadan, risk almadan.

Modern pembe banyo dekorasyon fikirleri

Modern pembe banyo dekorasyon fikirleri

[galeri_url]

Dekorasyonda son yıllarda pembe kullanımı oldukça artmış durumda, özellikle banyolarda bu çekici ve davetkar rengi çok sık görmeye başladık. Peki banyoda neden pembe kullanmalısınız? Bu sorunun net bir cevabı var, pembe modası hiç geçmeyecek, canlılığını asla kaybetmeyecek bir renk tonudur. Kısacası pembe bir banyo her zaman dinamik, çekici ve sıcak bir tarza sahip olacaktır.

Pembe banyo dekorasyonu ve öneriler

Hiç şüphe yok ki pembe çekiciliğini ve etkisini en güçlü şekilde yansıtan modern ve Retro tarzı dekorasyona sahip banyolar. 50’li  yıllarda pembe banyo dekorasyonları batıda çok modaydı, ayaklı pembe küvetler, duş perdeleri, paspaslar ve pembe duvarlar Retro banyoların enerjisini dışa yansıtan unsurlardı.

Banyonuza pembe dokunuşlar ekleyin

Banyonuz için hiç risk almadan pembe ve tonlarını dahil etmek istiyorsanız işe küçük parçalarla başlayabilirsiniz. Örneğin tezgah üstünde dekoratif pembe banyo takımları, el havluları yada paspaslar ile yavaş yavaş banyonuzu renklendirebilirsiniz. Bu küçük değişiklikler hem bütçenizi sarsmaz, hemde risk almadan pembe rengini banyonuza dahil etmiş olursunuz.

Banyo duvarları ve zemin rengi beyaz ise çok şanslısınız, herhangi bir parçayı pembe kullanarak rahatça odak noktası haline getirebilirsiniz. Örneğin beyaz ağırlıklı bir banyo için vintage tarzı ayaklı pembe bir küvet mükemmel bir görsel oluşturur. Kullandığınız beyaz bir küvet içinde dekoratif desenli yada düz renklerde pembe duş perdesi seçerek, banyonuza kolayca hareket katabilirsiniz.

Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden etkileyici pembe banyo dekorasyonu ve detayları inceleyebilirsiniz.

Pembe banyo dekorasyon önerileri

Banyoda pembenin çekici ve enerjik etkisinden yararlanmak için küçük dokunuşlar ile işe başlayabilirsiniz. Desenli yada düz renklerde pembe duş perdesi banyonuzun havasını bir anda değiştirebilir. Bunun yanında el ve yüz havluları içinde pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

Pembe Banyo Fayansları

Banyonuz radikal kararlar alacak kadar cesursanız pembe banyo fayansları kesinlikle aklınızda olmalı. Açık tonlarda seçimler yapabileceğiniz gibi, pembe desenli beyaz banyo fayansları da çok şık bir seçim olabilir.

Pembe banyo duvar kağıtları

Pembeyi duvarda kullanacaksanız size önerimiz önce pembe banyo duvar kağıtlarını incelemelisiniz. Aralarında beyaz desenler yer alan pembe duvar kağıtları ile banyonuza şık ve etkileyici bir tarz kazandırabilirsiniz.

Pembe Küvetler

Bazen tek bir odak noktası oluşturmak daha şık ve kaliteli bir görünümü beraberinde getirir. Beyazın hüküm sürdüğü bir banyoda vintage tarzı pembe bir küvet tam bir cazibe merkezi haline gelebilir. Üstelik pembe bir küvetle banyonuza retro tarzı bir şıklık katabilirsiniz.

Pembe banyo dolapları

Pembe banyo dolapları kullanarak banyonuzun feminen tarzını vurgulayabilirsiniz. Banyo bileşenlerinde altın rengi tasarımlar ile banyonuzu daha zengin ve lüks göstermeniz mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Banyonuz için Düşük Bütçeli 10 Dekorasyon Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478