Ana Sayfa Ev Aksesuarları Dekorasyonda Son Moda Dekoratif Metal Tablolar

Dekorasyonda Son Moda Dekoratif Metal Tablolar

Dekoratif metal tablo son dönemin yükselen trendleri arasında, farklı tarzlara ve zevklere hitap eden yüzlerce farklı model seçeneği ile her tarz dekorasyona uyum sağlayabiliyor. Duvar aksesuarları arasında son dönemde yükselişe geçen 2020 metal tablo modelleri, özel lazer kesim teknikleri ile üretiliyor ve iç mekanlara farklı ve özel bir hava kazandırıyor.

Duvar dekorasyonu için farklı ve dekoratif tasarımlardan hoşlananlar için metal tablolar çok özel tasarımlar. Son dönemde neredeyse tüm ev dekorasyon alışveriş sitelerinde karşımıza çıkıyor dekoratif metal tablolar. Hem tasarımı ile hemde mekanda yarattığı etkileyici görseli ile son dönemin popüler parçaları. Galerimizde eviniz için ilham alabileceğiniz birbirinden özel ve estetik duvar tablo modelleri bulabilirsiniz.

Dekorasyonda Yeni Moda Dekoratif Metal Tablolar

Makale Başlıkları

Metal tablolar özel tasarım çelik malzeme kullanılarak lazer kesim tekniği ile üretilen tasarımlar. Klasik iç mekanlar için tercih edilebilecek modellere sahip olsa da bizde bu tasarımlar modern mekanlara daha çok yakışıyorlar. Özellikle Endüstriyel ve Loft tarzı yaşam alanları için mükemmel bir tamamlayıcı duvar aksesuarı diyebiliriz.

Yeni moda metal duvar panoları 2020
Yeni moda metal duvar panoları 2020

Metal tablolar bir çok farklı boyuta ve modele sahip, dolayısı ile bu tarz bir aksesuar almadan önce kullanılacak alan ve makanın dekorasyon tarzı ile uyumuna dikkat etmek gerekir. Metal tablolarda, özellikle ülkemizde satışa sunulan tasarımlarda renk seçeneği ne yazık ki yeterli değil.

Daha çok siyah ve metalik renklerde tasarımlar ile karşılaşıyoruz. Yurt dışında satışa sunulan dekoratif tablolarda neredeyse her renge sahip metal çerçeveli tablo bulabilme şansına sahipsiniz.

Alternatif : küçük metal panolar

Eğer çok renkli ve desenli duvar aksesuarlarından hoşlanıyorsanız metal panolar arasından mutlaka evinize uygun modeller bulabilirsiniz. Büyük duvar tabloları, metal tablolara göre daha küçük ve ince tasarımlardır. Özellikle retro temalı yüzlerce farklı modeli hemen her alış veriş sitesinden rahatça bulabilirsiniz. Küçük metal panoları mutfakta, çocuk odasında yada evin giriş alanlarında rahatça sergileyebilirsiniz.

Dekoratif metal tablolar ise hem boyut olarak hemde işçilik olarak daha detaylı ve özel duvar aksesuarları arasında yer alır. Oturma odası, yatak odası yada dış mekanlar için uygun,büyük ve dayanıklı tasarımlardır. Galerimizde yaşam alanlarınız için ilham alabileceğiniz birbirinden farklı özel tasarım 2021 dekoratif metal tablo modelleri sizi bekliyor.Büyük tablo modelleri, dekoratif tablo modelleri, duvar tablo modelleri

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz