Ana Sayfa Ev Dekorasyonu Dekoratif Cam Vitray Yapışkanlı Folyolar

Dekoratif Cam Vitray Yapışkanlı Folyolar

Evinizin bazı bölümlerini yenilemek ve bu alanlara hareket katmak için dekoratif cam vitray yapışkanlı folyolar size ilham verebilir. Yaşam alanlarınız için düşük bütçeli yenileme çalışmaları yapmak istiyorsanız yapışkanlı folyo modellerini kesinlikle incelemenizi öneriyoruz. Hem hesaplı hemde kullandığınız alan neresi olursa olsun daha enerjik ve canlı bir tarz kattıkları bir gerçek.

Yapışkanlı folyolar geniş bir kullanım alanına sahipler. Üstelik tüm yaşam alanlarınızda rahatça kullanabilirsiniz. Sert yüzeyler için rahatça kullanabilir, cam, mermer, plastik, metal yada ahşap yüzeyler.. Uygulayacağınız yüzeyin pürüzsüz olması yapışkanlı folyoları kullanmanız için yeterli.

Dekoratif Cam Vitray Yapışkanlı Folyolar 2020

Makale Başlıkları

Cam vitray yapışkanlı folyolar yarı şeffaf tasarımlardır ve cam yüzeyler için idealdir. Pencerelerde, duşa kabinlerde, cam sehpa yada cam dolap kapakları için tercih edebilirsiniz. Bu alanları büyük paralar harcamadan yenilemek ve hareket katmak için cam vitray yapışkanlı folyo modelleri size büyük kolaylık sağlayacaktır. Vitray görünümlü yapıştırma yapabilirsiniz. Vitray kaplama da vardır.

Vitray şıklığını cam yüzeylerin yanı sıra banyo ve mutfak fayanslarında yaşayabilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda yapışkanlı folyolar kullanacaksanız sudan ve nemden etkilenmeyen özelliklere sahip folyo modelleri satın almalısınız.

Eskiyen mutfak dolaplarınızı yenilemek için, yada banyonuza hareket katmak için cam ve plastik duşa kabinlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Silinebilir özelliğe sahip cam vitray yapışkanlı folyolar esnek bir yapıya sahip olduğundan yapıştırıldığı yüzeyin şeklini kolayca alacaktır. Banyoda, mutfakta eskiyen fayansları yada dolapları düşük bütçeyle yenilemek için harika bir araç olarak düşünebilirsiniz.Vitray desenli yapışkanlı cam folyosu da uygun fiyatlı bulunabilir.

Yapışkanlı folyo nasıl uygulanır

Dekoratif folyoları uygulayacağınız yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca nemli yada sıcak yüzeylere uygulamanız önerilmez. Temiz ve kuru tüm yüzeylere rahatça yapıştırabilirsiniz. Köşe dönüşü gerektiren durumlarda yapışkanlı folyoyu saç kurutma makinesi ile ısıtıp hafifçe esneterek uygulayabilirsiniz.

Cam yüzeylere uygulamadan önce : vitray desenli yapışkanlı folyo tasarımını yapıştırmadan önce cam yüzeyi cam sil ile temizleyin. Temizlerken yüzeyde çıkıntı yada leke olmamasına dikkat edin. Yüzeyi temizledikten sonra tekrar cam sil sıkın ve folyoyu rahatça yerleştirin. Hava boşlukları için küçük bir kart ile folyonun üstünden geçin ve boşlukları yok edin. Cam vitray folyo da aynı şekilde tercih edilebilir.Cam vitray modelleri de vardır.

Oturma odası yada mutfak gibi alanlardaki cam yüzeyleri vitray desenleri ile öne çıkarabilirsiniz. Uygun ebatlara ve renklere sahip yapışkanlı folyolar kullanarak yaşam alanlarınızı daha çekici ve şık bir stile çevirin.

Banyo ve mutfak pencerelerini daha cazibeli hale getirmek için cam vitray yapışkanlı folyolar kullanabilirsiniz.
Sadece kullanacağınız alanın renklerine uygun vitray desenlerine karar verin ve uygulayın.

Mutfak yada yemek odası pencerelerinizi renkli ve çekici vitray desenleri ile canlandırmaya ne dersiniz? Özellikle klasik tarz evler de vitray desenleri daha sıcak ve samimi bir etki yaratacaktır.

Vitray desenlerini dekorasyonun odak noktası yapabilirsiniz. Büyük salon pencerelerini cam vitray yapışkanlı folyolar ile kaplayın ve ortaya çıkan harika görünümün tadını çıkarın.

Banyo, mutfak gibi alanların pencereleri için vitray desenli yapışkanlı folyo modelleri deneyebilirsiniz. Düşük bütçeyle büyük değişimler yaratabilirsiniz, üstelik sıkıldığınızda kolayca çıkarabilirsiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz