Dekorasyon Blog Arama

Dekoratif Yatak Odası Duvar Çıkartmaları

Yatak odası duvar sticker modelleri 2019 2020

Yatak odası hayatımızın üçte birini harcadığımız bir alan, bu anlamda bu özel oda her açıdan kendimizi rahat hissedeceğimiz bir alan olmalıdır. Rahat bir yatak, şık bir zemin kaplaması, konforlu ve kullanışlı mobilyalar kadar dekorasyona kişisellik ve keyif katacak ufak uygulamalara yer vermek gerekir. Örneğin dekoratif yatak odası duvar çıkartmaları dekorasyona katkı sağlayabileceği gibi odanın daha özel ve benzersiz bir tarza bürünmesinde çok etkilidir. Bugün yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden yaratıcı ve dekoratif yatak odası duvar çıkartmaları ile dekorasyon örnekleri derledik.

Dekoratif Yatak Odası Duvar Çıkartmaları

Duvar çıkartmaları yatak odanızı kişiselleştirmek ve tarz katmak için uygulayabileceğiniz basit fakat etkili tasarımlardır. Aynı zamanda bu küçük tasarımlar odaya her girişinizde sizi motive eder ve keyif verir. Bu noktada yüzlerce farklı model arasından hem tarzınıza hemde yatak odanıza uygun olduğunu düşündüğünüz duvar çıkartmaları kullanarak odanıza hareket ve stil kazandırmanız mümkün.

Yatak odası duvar çıkartmaları 2020

Yatak odası duvar çıkartmaları 2020

[galeri_url]

Yaratıcı duvar saati

Duvar dövmeleri kesinlikle modaya uygun ve evlerine kişisel bir dokunuş vermek isteyenler için olmazsa olmazlardan. Örneğin bu kendinden yapışkanlı duvar saati yatak odasına benzersiz bir hava kazandırmış. Bu noktada benzer duvar çıkartmaları kullanarak yatak odanızda çok özel ve benzersiz bir tarz yaratabilirsiniz.

Şekiller

Farklı boyutlardaki renkli geometrik baskılar özellikle modern tarzda dekore edilmiş yatak odaları için oldukça idealdir. Yuvarlak, kare, üçken gibi pek çok geometrik desene sahip duvar çıkartmaları yatak odanıza hem hareket ve enerji kazandıracaktır.

Yatak odası tasarımına mükemmel şekilde uyarlayabileceğimiz yüzlerce farklı duvar çıkartma modeli bulunuyor. Bu noktada farklılık yaratmak isteyenler daha çok büyük hayvan figürleri üzerine yoğunlaşabilir. Bu büyüklükte bir duvar çıkartması kullanmak biraz cesaret gerektirebilir fakat, yatak odanızın büyüklüğüne ve uygulayacağınız duvarın konuma göre farklı alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Yatak Odasında Mor Renk Nasıl Kullanılabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478