Dekorasyon Blog Arama

Dikkat Çekici Modern Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Dekoratif asma tavan modelleri 2020

Dekorasyonda standartlardan kurtulup, size ve evinize özel çalışmalar arıyorsanız alçıpan asma tavan modelleri ile bir tavan uygulaması önerebilirim. Alçıpan asma tavan modelleri metal bir iskeletin yardımı ile oluşturulan, bu metal iskelete yerleştirilen alçıpanlar ile elde edilmektedir. Dekorasyon çalışmalarında teknolojinin nimetlerinden birini bu alçıpan tavan modelleri olarak görebiliriz. Son yıllarda git gide yaygınlaşan alçıpan tavanlar, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Evim Şahane isimli program ile ismini daha çok duyurdu diyebiliriz. Özellikle Evim Şahane tarafından dekore edilen evlerde alçıpan tavan modelleri çok beğeni kazanmaktadır.

Alçıpan asma tavan modelleri ev dekorasyonunda kullanıldığı gibi yaygın olarak iş yeri, ofis, restoran, kafe dekorasyonlarında da uygulanmaktadır. Ev dekorasyonunu ele aldığımızda en güzel alçıpan tavan örnekleri, salon ve yatak odasına görülmektedir. Diğer odalarda da kullanılabilir ama en şık halini belirttiğimiz odalarda görebilirsiniz. Koridor dekorasyonunda, evin giriş alanında da alçıpan asma tavan modelleri ile mekana görsel bir zenginlik kazandırıyor.

Dekoratif asma tavan modelleri 2020

Dekoratif asma tavan modelleri 2020

[galeri_url]

Modern Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Dekoratif görselliği ön plana çıkartan, kullanıldığı alana şık bir etki katan, aydınlatması ile ise gizemli bir hava açığa çıkartan alçıpan asma tavan modelleri, dekorasyona yenilik ve zenginlik katmak isteyenler tarafından tercih edilir. Hem uygulaması da kolaydır, uzun süre bu uygulama ile vakit kaybetmeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Birazdan göreceğiniz alçıpan asma tavan örnekleri ile hayran olunası bir gezintiye çıkacaksınız ama ondan önce alçıpan asma tavan modellerini neden tercih edebileceğinizi belirtelim.

Öncelikle zaman problemi herkesin önem verdiği bir durumdur. Alçıpan asma tavan modelleri kolay bir şekilde kurulmaktadır. Bu da zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Dekoratif asma tavanların öne çıkan özellikleri

  • Dekoratif özelliği ön plana çıkan asma tavanlar, kullanıldığı alana zenginlik katmaktadır. Ayrıca etkileyici bir yanı da vardır.
  • Alçıpan asma tavan modelleri çok hafiftir. Tavan ekstra bir yük bindirmez. Bu nedenle güvenlidir.
  • Alçıpan asma tavanlar boyanabilir. Zevkinize göre bir renk ile alçıpan asma tavanı boyayabilirsiniz. Daha sonra ise bu rengi değiştirebilirsiniz.
  • Alçıpan asma tavan modelleri neme ve yangına dayanıklıdır. Uzun süre kullanıma uygundur.
  • Spot aydınlatma ya da led aydınlatma ile alçıpan asma tavana şıklık katabilirsiniz. Özellikle led aydınlatma ile tasarlanan gizli aydınlatmalar alçıpan tavanlara fazlasıyla yakışmaktadır. Birçok alçıpan tavan örnekleri, bu gizli led aydınlatmalar ile daha şık ve lüks bir görünümde karşımıza çıkar.
  • Tavanınızda istenmeyen bir görüntü ya da bir tesisat varsa bunu alçıpan asma tavan ile kolayca kapatabilir, gözden ırak bir hale getirebilirsiniz.
  • Kolaylıkla temizlenebilen alçıpan tavanlar, bakterilerin barınmasını da engellemektedir. Güvenle kullanabilirsiniz.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Etkileyici Modern Ofis Tasarım Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478