Ana Sayfa Ev Dekorasyonu Doğal ve Modern Taş duvar Dekorasyonu

Doğal ve Modern Taş duvar Dekorasyonu

Son yıllarda yaşam alanlarında taş duvar kaplamaları oldukça popüler ve ilgi gören duvar dekorasyonu uygulamaları arasında yer alıyor. Taş duvar dekorasyonu mekanda yarattığı estetik ve daha da önemlisi doğal tarzı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda son dönemde büyük ilgi gören patlatma taş duvar örnekleri mekana modern bir stil kazandırıyor.

Çoğu zaman taş duvarların dekorasyonda soğuk bir etki yarattığı söylenir. Ancak son bir kaç yıldır yapılan taş duvar dekorasyonları mekana daha sıcak ve doğal bir görünüm kazandırıyor. Hatta yaşam alanlarına taş kaplama yerine taş desenli duvar kağıtları sıkça tercih edilmeye başladı diyebiliriz.

Doğal ve Modern Taş duvar Dekorasyonu

Makale Başlıkları

Rustik tarz taş duvar dekorasyonu 2020
Rustik tarz taş duvar dekorasyonu 2020

Taş görünümlü duvar kağıtları, doğal taş kapmalara göre maliyeti daha düşük bir uygulama şüphesiz. Ancak uzun süreli kullanım açısından doğal taş kaplamalar her zaman daha doğru bir seçim olacaktır. Taş kaplama duvar modelleri en çok oturma odaları, yatak odaları ve antre gibi alanlarda tercih ediliyor.

Rustik tarzlardan hoşlananlar için farklı doğal taş çeşitlerinin yanı sıra, loft ve endüstriyel tarzı dekorasyonlar için eskitilmiş tuğla kaplamalar oldukça ilgi gören ve tercih edilen uygulamalar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :Evdeki Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir? İşte Yöntemler!

Yatak odasında yatak arkası duvar için zevkinize ve yatak odanıza uygun taş kaplatarak daha estetik ve zarif bir stil elde edebilirsiniz. Doğal taş modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahipler. Her tarza ve zevke hitap eden yüzlerce taş kaplama örneğini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Salon için taş kaplama duvarlar düşünüyorsanız en uygun alanların başında tv arkası duvardır. Bu alan salonda en fazla göz teması kurulan ve salonun genel stilini yansıtan en önemli alanlardan biridir. Tv arkası taş kaplama örneklerini galerimizde inceleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız birbirinden farklı tarzlarda, sıcak ve dekoratif görünümlü taş duvar dekorasyonu örnekleri ile baş başa bırakıyoruz..

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz