Ana Sayfa Ev Dekorasyonu Doğal ve Sıcak : Bambu ile Dekorasyon Fikirleri

Doğal ve Sıcak : Bambu ile Dekorasyon Fikirleri

Bambular dekorasyonda doğal ve sıcak bir atmosfer arayanlar için çok şık bir seçenek. Yaşam alanlarında pek çok farklı şekilde karşımıza çıkabilen bambular günümüzde modern dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası halindeler. Dekorasyonda doğallık arayanlar için yazımızda bugün birbirinden estetik ve şık bambu ile dekorasyon fikirleri hazırladık.

Bambular dekorasyona estetik bir görünüm katmasının yanı sıra mekanda sıcak ve doğal bir atmosfer yaratıyor. Özellikle ahşap tutkunları için harika bir seçenek olan bambu, mobilya tasarımları dışında zeminden duvara pek çok alana stil katan zarif bir dekor olarak tanımlanabilir. Mekanda sıcak ve rahat bir tarz yaratmak isteyenler için yazımızın devamında sizler için hazırladığımız harika bambu ile dekorasyon fikirleri size eviniz için ilham verecektir.

Doğal ve Sıcak : Bambu ile Dekorasyon Fikirleri

Makale Başlıkları

Bambular, dekorasyonda doğallığı yansıtan aynı zamanda ferah ve rahatlatıcı bir iç mekan hayali kuranlar için çok iyi bir alternatiftir. Soğuk betonlardan, taştan ve tuğlalardan sıkılanlar için bambu dekorasyon fikirleri ile yaşam alanlarında daha sıcak ve doğal bir tarz yaratabilir.

Bambular pek çok yaşam alanı için şık ve zarif bir seçenektir, bahçede, oturma odasında, yatak odasında hatta banyoya kadar pek çok alanda farklı şekillerde kullanılabilir. Bambuları sadece bambu mobilya olarak değerlendirmemek gerekir, duvarda yada zeminde pek çok şekilde dekor amaçlı kullanabilirler.Bambu mobilya da tercih edebilirsiniz.Bambu dekoratif duracaktır.

Doğal ve Sıcak Bambu ile Dekorasyon Fikirleri
Doğal ve Sıcak Bambu ile Dekorasyon Fikirleri

Zeminden tavana

Örneğin salonda yada banyoda bambuları zeminden tavana kadar adapte ederek bu alanlarda Uzak Doğu esintileri yaratabilirsiniz. Son derece estetik ve şık bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bambuları aynı zamanda dekoratif bir duvar kaplaması olarak değerlendirebilirsiniz. Yatak odasında yada salonda bu tarz bir düzenleme modern bir mekana doğal ve sıcak bir hava yaratacaktır.

Örneğin katlı bir evde oturuyorsanız merdiven boşluğunda yada korkuluklarda bambular kullanarak daha estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak odanıza taze ve doğal bir hava katmak için şık bir bambu yatak mükemmel bir seçenek olabilir. Eğer bambu yatak kullanmak istemiyorsanız bambudan dekoratif bir yatak başı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Son olarak özellikle yüksek tavanlı büyük salonlar için canlı bambular hem mekana doğallık ve tazelik kazandırır, hemde son derece estetik ve şık bir dekor görünümü ortaya çıkar.  Galerimizde ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz birbirinden farklı büyüleyici bambu dekorasyon fikirleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz