Ana Sayfa Markalar En Çok Satan Doğtaş Mobilya Modelleri

En Çok Satan Doğtaş Mobilya Modelleri

Hayatımızda uyumanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yaşam alanını daha ferah ve güzel kılabilmek ise bizim elimizdedir. Doğtaş yatak odası takımları size bu mutluluğu fazlasıyla yaşatabilmektedir. Her insanın zevkine ve beğenisine uygun modelleri sizlere sunuyor. Kimi insan bu odada açık renkler seviyor iken kimisi ahşap doğal renkten yana tercihlerini kullanabiliyorlar. Çok geniş ürün yelpazesi ile tercih etmekte zorlanabilirsiniz. Doğtaş’ın kalitesini hizmetini, alışveriş sonrası desteğini bilen tüketiciler için mobilya denince akıllarına ilk bu marka gelmektedir.

doğtaş balkon mobilyaları
doğtaş balkon mobilyaları

 Kaliteli Doğtaş yatak odası ile günleriniz daha mutlu ve enerji dolu geçirebilirsiniz. Bu odalarda uyanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Doğtaş ürünleri çok fazla her kesime hitap edebilmektedir. Örneğin sadece sürgülü model dolap sevmeyen tüketiciler için, akordiyon kapı modelleri ile ihtiyaca cevap verebilmektedir. Ayrıca modellerde led ışıklı detaylara oldukça yer verilmiştir. Bu ışıklar bu ürünlere ayrı bir hava katmaktadır. Japon model yataklar, bazalı yataklar, şifonyer ve daha birçok çeşitliliğin yanı sıra Şık Doğtaş yatak odası takımları ile mutluluğunuza mutluluk katın.

doğtaş mobilya modelleri
doğtaş mobilya modelleri

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımları

Makale Başlıkları

Doğtaş ürünlerinde her zaman yenilikçiliğe ve tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Gerek yatak odası gerek oturma odası ve salon takımları ile evlerinize mutluluk getirmeye, sizleri daha iyi bir yaşam alanı sunmaya çalışmaktadır. Bu yenilikçi anlayışı ile her daim kalitesinden de asla ödün vermeyecektir.

Doğtaş Bebek Odası

Evinizin küçük bireyleri için hazırlıklar başlasın. Günlerce, aylarca beklediğiniz evinizin küçük prensleri, prensesleri için günler yaklaşıkça heyecanınızda telaşınızda artmakta. Onlar için hayatta her şeyin en iyisini, güzelini dileyip istersiniz. Hazırlayacağınız bebek odası içinde elbette istersiniz ki en şık bebek odası olsun evet ebeveynler bu şıklık doğtaş bebek odası modellerinde mevcuttur.

doğtaş mobilya modelleri

 En şık doğtaş bebek odası modelleri küçük sevimli bebeklerin konforu, huzuru için hazırlandı. Siz değerli ebeveynler onları bu konfordan, şıklıktan ve en önemlisi kalite ve güvenden mahrum bırakmayın. Bebek odaları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Örneğin; çok kalabalık bir ortam hazırlamaktan ziyade ferah iç açıcı bir ortam daha sağlıklı olacaktır. Mobilya seçiminizde de dikkatli davranmanız gerekiyor çünkü onların her şeye karşı hassas vücutları bu dikkati gerektirmektedir. Seçilen mobilyanın malzemesinin kalitesine, kullanılan boyasına bunların hepsini gözden geçirmek gerekir.

doğtaş mobilya bebek odası
doğtaş mobilya bebek odası

Alacağınız bebek odası hazırlayacağınız bebek odası sizin canınızdan bir parça olan evladınız için atacağınız adımların ilkleri arasındadır. Atacağınız bu ilk adımları dikkatle seçmekte fayda var. Unutmamalıyız saygı değer ebeveynler doğru tercihler doğru adımları getirir ve bu adımlarda sizi doğtaş bebek odasına götürür

Doğtaş Çocuk Odası

Çocuklar ve bebekler için oda hazırlarken ilk başta dikkat etmemiz ya da düşünmemiz gereken husus hazırlanacak odanın bolca ışık alması ve sessiz sakin yerde olmasıdır. Aydınlatma seçerken çocukların gözlerini yormayacak şekilde ışık ve avize kombinasyonu seçmeliyiz. Odanın zeminini hazırlarken sağlıklı ve kolay temizlenebilmesi için ahşap parkeler seçmeliyiz. Halıları ve eşyaları seçerken alerjik rahatsızlıklara neden olabilecek her türlü eşyadan kaçınmalıyız. Çocukların sağlığı için yumuşak pamuklu istenildiğinde yıkanabilen halı ya da kilimler tercih edilmelidir. Çocuklarımız için aldığımız mobilyaların ağaçtan olmasına ve köşe ve kenarlarının yumuşak maddelerden yapılmış olmasına özen göstermeliyiz.

dogtaş mobilya yeni modelleri
dogtaş mobilya yeni modelleri

Şık çocuk odasında mutlaka onunla zaman geçirmek için sizin içinde bir koltuk olmalıdır. Odayı dizayn ederken abartıya kaçmadan çocuklarınızın içinde rahat hareket edebileceği ortamı düşünerek dizayn etmelisiniz. Kaliteli çocuk odası için tercih edeceğiniz ton seçimi çocuğunuzun gelişimin sürecinde farklı etkiler meydana getirmektedir. Seçeceğimiz koyu renkler zihin yorar ve duygusal açıdan içine kapanıklık hissi oluşturur. Çocuklarımız için doğal ve sağlıklı nevresim takımları seçmeye özen göstermeliyiz. Pamuklu kumaşlar kullanmalıyız. Seçeceğimiz eşyalarla onların hayallerindeki masalı yaşamalarını sağlamalıyız. Çocuk odasında metal eşyalardan olabildiğince kaçınmalıyız. Yapılan araştırmalarda metal eşyalar manyetik alan oluşturduğundan organizmaları olumsuz yönde etkilemektedir. Buda çocukların kendilerini yorgun hissetmelerini ve uyku düzensizliği oluşturmaktadır.

doğtaş ev aksesuarları
doğtaş ev aksesuarları

Çocuklarınız için aldığınız oyuncakların hepsini aynı anda kullanmasını sınırlandırın. Bazı oyuncaklarını saklayın belirli süre zarfında diğer oyuncaklarla yer değiştirin hem çocuğunuzun oyuncaklara ilgisinin azalmasını hem de yeni oyuncaklar almanıza gerek olmadığınızı fark edeceksiniz. Unutmayalım ki çocuklarımız bizim her şeyimizdir.

Doğtaş Mutfak Modelleri

Evimizde kullanım alanlarından birisi de mutfaktır. Ev hanımlarının neredeyse tamamı zamanlarının çoğunluk kısmını mutfakta yemek yaparak harcamaktadırlar. Mutfak dekorasyonu yapacağınız zaman şık mutfak modelleri hakkında bazı önemli püf noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

doğtaş mobilya modelleri

Yeni evlenen çiftler veya evini tadilat ettirmek isteyenler mutfak dolaplarının rengi, zemin, mutfağınızda kullandığınız aksesuarlar ve mutfak tezgahlarının birbiri ile uyumlu olması gerekir. Ayrıca mutfağınızda kullanmış olduğunuz mutfak eşyalarının malzemelerinin kaliteli olmasına özen göstermeniz sizin faydanıza olacaktır. Şık mutfak modellerine sahip olmak istiyorsanız dekorasyon yaptırırken profesyonel mutfak tasarımları örneklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mutfak modelleri sizin zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun bir şekilde olmalıdır. Günümüzde pek çok mutfak modelleri mevcuttur. Amerikan mutfak modelleri, İtalyan tarzı mutfak modelleri ve daha birçok mutfak modelleri örnekleri vardır.

Amerikan tarzı kaliteli mutfak modelleri, günümüzde büyük mutfaklar ve küçük mutfaklar için pek çok tasarım ve proje oluşturulmuştur. Geniş, ferah ve şık mutfak modelleri dizayn ederken işlevsel ve kullanılabilir özellikte olmalıdır. Amerikan tarzı mutfak modellerine bakıldığı zaman mobilyalar arasında renk uyumu sağlanmalıdır. Ayrıca geometrik şekiller, pratikliğin ön plana çıkarıldığı mutfak modellerine Amerikan tarzı güzel mutfak modelleri gözlemlenmektedir.

İtalyan tarzı mutfak modelleri, Mutfağını yenileyenler konfor, şıklığa ve zarafete önem veriyorlarsa İtalyan mutfak modellerini tercih etmelidirler. Çünkü İtalyan tarzı mutfak modellerinde oldukça çok konfor ve şıklık hakimdir. Sizde güzel mutfak modellerine önem veriyorsanız bu özellikleri dikkate almanız gerekmektedir.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz