Dekorasyon Blog Arama

Duvar Dekorasyon Fikirleri 2020

Duvar dekorasyon fikirleri 2020

Duvarlar dekorasyona yaratıcılığı ve kişiliği yansıtabilecek en güzel ve doğru alanlardır. Boş duvarların sıkıcılığına bir son vermek ve bu alanları daha dekoratif ve özel bir stile dönüştürmek için galerimizde size ilham verecek birbirinden yaratıcı duvar dekorasyon fikirleri hazırladık.

Dümdüz, boş duvarlar sıkıcı oldukları kadar iç mekanın kalitesini ve tarzını olumsuz yönde etkiler. Hem evin tarzını güçlendirmek hemde dekorasyonu daha kişisel ve özel bir hale getirmek için duvar dekorasyon fikirleri mutlaka dikkate alınması gereken bir konu. Galerimizde birbirinden çok farklı, şık oldukları kadar dekorasyona farklılık katan birbirinden yaratıcı duvar dekorasyonu fikirleri eviniz için size ilham verecekler.

Birbirinden Yaratıcı Duvar Dekorasyon Fikirleri 2020

Hiç şüphe yok ki bir iç mekanın en dikkat çekici yeri duvarlarıdır. Duvar dekorasyonu ne kadar kaliteli ve zengin olursa, mekanın dekorasyonu bir o kadar dikkat çekici ve özel bir görsele sahip olacaktır. Tek başına bir tablo bile bazen büyük farklılıklar ve etkiler yaratabilir.

Duvar dekorasyonu sadece tablolardan ibaret değil tabi ki, bu bölümleri öne çıkarmak için önünüzde birbirinden farklı yüzlerce farklı seçenek bulunuyor. Evinizin dekorasyonunu tamamlamak için hazır olarak bir çok dekorasyon ürününden faydalanabilirsiniz. Fakat farklılık yaratmak ve evinize kişiliğinizi yansıtmak istiyorsanız sizin için harika fikirlerimiz var.

Yaratıcılığınızı duvarlarınıza yansıtın

Evinize kendi tarzınızı, kişisel zevklerinizi yansıtmaktan daha güzel ne olabilir ki? Size özel bir duvar dekorasyonu ile yaşam alanlarınızı daha keyifli, özel ve farklı kılabilirsiniz.

Üstelik bunu yaparken oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer evinizde bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyor ve odalarınıza biraz daha hareket katmak istiyorsanız galerimizde sizler için hazırladığımız birbirinden güzel yaratıcı duvar dekorasyon fikirleri ile duvarlarınıza hareket katın!

Duvar dekorasyon fikirleri

Tablolarla duvar dekorasyonu

Tablolarla duvar dekorasyonu

Mutlaka oturma odanızda size özel bir dinlenme köşeniz vardır. Bu alanı daha özel ve eğlenceli hale getirmek için duvarda birbirinden farklı boylarda dekoratif çerçeveler kullanın. Duvara asacağınız büyüklü küçüklü tablolar, çerçeveler ile bu alana hareket katabilir,tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Duvarlara Farklılık katın

Siyah duvar dekorasyonu

Siyah duvar dekorasyonu

Siyah duvar boyası cesur bir karar gibi gelebilir, fakat tek bir duvarda cesur renkler kullanarak duvarı mekanın cazibe merkezi haline getirebilirsiniz.
Özellikle siyah bir duvarda beyaz tonlardaki büyüklü küçüklü çerçeve seçimleri odanın sıcaklığını arttıracaktır.

Sloganlı duvarlar

Dekoratif tabloları yada çerçeveleri tüm duvara yaymak zorunda değilsiniz. Duvara dayalı bir masada, yada hemen üstünde kullanabilirsiniz. Özellikle son dönemde trend haline gelen sloganlı dekoratif tablolar kullanarak evinizi daha özel ve anlamlı kılabilirsiniz.

sloganlı duvar dekorasyonu

sloganlı duvar dekorasyonu

Çok özel ve yaratıcı bir duvar dekorasyon fikri arıyorsanız bu örnek tam size göre. Sevdiklerinizle en mutlu anlarınız hep gözünüzün önünde olsun istiyorsanız tek bir duvarı fotoğraf albümü haline getirebilirsiniz!

Sevimli dostlarınızı unutmayın

sevimli kediler

sevimli kediler

Eğer evinizde evcil hayvanlarınız varsa mutlaka telefonunuzda sevimli hallerini saklıyorsunuz. Peki bu resimleri duvarınız için dekoratif bir dekor haline getirmeye ne dersiniz? Sevimli suratlarını her gün her an görmek için basit bir duvar saati tasarlayabilirsiniz.

Bitkileri kullanın

Bitkilerle duvar dekorasyonu

Bitkilerle duvar dekorasyonu

Saksıları duvarınızın dekoru haline getirin, modası hiç geçemeyecek hemde evinize ferahlık katacak bir fikir.

Duvar rafları deneyin

Raflarla duvar dekorasyonu

Raflarla duvar dekorasyonu

Geometrik duvar rafları kullanarak hem duvarınızı hareketlendirebilir hemde yeni depolama alanları oluşturabilirsiniz. İster tek renk, ister birden fazla canlı renkleri tercih edin ortaya dekoratif bir duvar dekorasyonu çıkacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Doğal ve Sıcak : Bambu ile Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478