Ana Sayfa Ev Dekorasyonu Duvarda Tv Kablosu Gizleme Yöntemleri

Duvarda Tv Kablosu Gizleme Yöntemleri

Evdeki kabloları nasıl gizlerim diye düşünüyorsanız duvarda tv kablosu gizleme yöntemlerini detaylı incelemenizi tavsiye ederiz.
Her evde ofiste, iş yerinde tv bulunmaktadır ve arkasında bulunan kablolar görüntü olarak can sıkmaktadır. Dekorasyonblog.net olarak beğendiğimiz en güzel tv kablosu gizleme yöntemlerini araştırdık işte

En Dekoratif Kablo Gizleme Yöntemleri.

Duvar Kağıdı İle Tv Kablosu Gizleme

Duvarda Tv Kablosu Gizleme Yöntemleri

Bu yöntem ofis ve iş yerleri için çok kullanışlı bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak için tvniz duvara monte ya da duvara yakın olmalıdır aksi taktirde yine kablolarınız sırıtacaktır. Duvar kağıdı ile kabloların gizlemek için kabloların geçeceği yerleri kablo geçerek kadar kırmanız gerekmektedir.duvarı kırdıktan sonra alçı ile sıvayıp güzel bir duvar kağıdı ile duvarı kablolayabilirsiniz.

Maskeleme Yaparak Gizleme

Duvara monte tv kablo saklama için bu yontem işinizi çok kolaylaştıracaktır.Evinizde bulunan bir aksesuar ile kabloları gizleyebilirsiniz. Mesela kabloları geçtiği yere bir tablo asarak maskeleme yapabilirsiniz.

Kablo Kanalı Kullanarak Tv Kablosu Gizleme

Yer döşemeleri ve kablo kanalları ile çok basit bir şekilde kablolarınızı gizleyebilirsiniz. Ayrıca bu yöntem daha ucuzdur. Kablo kanalı alacaksanız tuvara dubel atıp vida ile sabitlemenizi tavsiye ederim yoksa yapışkanlı onlarlar bir süre sonra duvardan düşmektedir.

Bu yöntemler ile sadece tv değil evdeki bütün kabloları bu yöntemler ile gizleyebilirsiniz.
Başka şekilde evdeki kablolar nasıl gizlenir diye merak ediyorsanız yorum atın size yardımcı olalım.

Eğer prizleriniz kötü bir görüntü çıkarıyorsa prizlerinizi piyasada bulunan priz kutularının içerisine koyabilirsiniz. Priz kutuları kötü görüntüleri ortadan kaldırmış olur. Ayrıca bir sürü grup priz kullanmak yerine kablo kanalı çekerek kanala priz takabilirsiniz ve kanalı da tv ünitesinin arkadasına çekerseniz sadece kanal gözükmüş olur.

Ayrıca kablolarınızı desenli bir şekilde duvardan götürürseniz kötü düz bir kablo görüntüsünü ortadan kalmış olursunuz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz