Dekorasyon Blog Arama

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Eğlenceli Dekorasyonlar

Arkadaşlar bu yazımda o kadar ilginç ve eğlenceli dekorasyonlar ile evlerinize konuk olacağız.Okuyanların da ilgisini benim kadar çekeceğine eminim.O kadar ilginç fotoğraflar ve dizaynlar var ki anlatamam.Bu yüzden anlatmak yerine sizlerinde görmesini istiyorum.Sizlere hem romantik hem zekice dekore edilmiş dizaynlar paylaşacağım.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Bu dekorlardan biri,yukarıdaki paylaşımım olarak ilk basamağım olsun.Kitap okumayı sevenler ve evlerinin odalarından birini kütüphaneye çevirenlerin çok hoşuna gidebilecek bir dizayn olarak karşımızda durmaktadır.Çok başarılı bir tasarım olmuş bence.Sizce de öyle değil mi?Otururken istediğiniz kitabı temin edebileceğiniz bir tasarım.Kalktığınız zamanda da yerine koyabilirsiniz.Çok başarılı ve güzel bir tasarım olmuş.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Bir üstteki tasarıma ek olarak devam etmek istediğim için ikinci olarak bu tasarımı paylaştım.Kütüphanenin tasarımı harika bir görsel sunuyor.Karşısına da üstteki koltuktan karşılıklı dört adet koyacaksınız ve ortaya da bu tasarımlara uygun bir masa koyduğunuz zaman odayı bir bütün haline getirmiş olursunuz.Başka dünyaların kapılarını açarken hafif bir dinletiyi pikap ya da gramofona yerleştirip dinlemeye başlayabilirsiniz.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

İlginç tasarılardan biride duvara ister gömmeli ister oturtmalı raflar.Koridorlarınızı ya da hollerinizi bu dizaynlar ile tasarlayabilirsiniz.Çok modern ve zekice üretilmiş dizaynlar olarak göze çarpmaktalar.Farklı bir tasarı arayanların kullanımına sunduğum bu tasarıyı beğenenler evlerinde uygulayabilirler.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Çok farklı bir tasarım ile sizleri buluşturalım.Yukarıda ki tasarım çok hoş olmuş.Nostaljiyi sevenler yada bu tür dizaynları romantik bulan romantizm ekibi tam sizlere göre bir tasarı bence.Bahçenize tasarlayabilir,soğuk kış günlerinde sevdiğinizin elinden tutup,sıcak bir kahve bardağı ile beraber üzerine oturup hayaller kurabilirsiniz.Belediyelerin bence bu dizaynı şehirlerine uygulamaları güzel bir tasarı olur.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Romantizmin dibine vurmuş aşıklar için bir diğer tasarımda yukarıda mevcuttur.Çok tatlı durmuyor mu sizce de?Ferforje tasarımlarda dibini bulmuş bir kişinin tasarımı olarak duruyor.Çok başarılı ve harika bir tasarım.Kim tasarlamışsa buradan kendisine şapka çıkarıyorum.Belediye başkanlarından böyle tasarımları şehirlerimize uygulamalarını rica ediyoruz.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Ferforje duvar tasarımında yukarıdaki örnekte çok hoş durmaktadır.Aslına bakarsanız ferforje tasarımlarda şu aralar bir eskiye dönüş modellerini evlerine uygulayan çok insan var.Yukarıdaki tasarıda bu dediğime örnek olarak durmaktadır.Bunu bir de şerit ışıklandırma ile aydınlattığınız zaman harikulade bir tasarı olacağına emin olabilirsiniz.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Farklı ve bir o kadar da eğlenceli fikirler sunmaya devam ediyorum.Yukarıda gördüğünüz gibi dondurma kuplarından aydınlatma yapılmış. Yapımı çok basit bir uygulama olarak karşınızda.Bu fikri çok değişik renkli şişeler ile uygulayanları mı dersiniz,ortamın tavanını bütün bir yeşille renklendirip bahçe tasarımını verenleri mi dersiniz,şişeyi çiçekle desenlendirip küçük parçalara kestirip avize olarak dizayn edenleri mi dersiniz…O kadar çok örnekle karşılaştım ki anlamam size…Çok başarılı bir çalışma olmuş bence.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Bir yukarıda biraz değindiğim konuya örnek olarak verdiğim tasarım.Bakın burada da renklendirilmiş şişeler ile çok modern ve göze çok güzel görünen bir aydınlatma yapılmış.İnanın yapımı çok kolay.Sabit bir tahtaya örnekteki gibi delikler açtıracaksınız.Sonra elektrikçiden özel üretilmiş üstü ip örme kablolar alıp buralardan bağlamaya uygun geçirmeniz.Sonra şişelerin kapaklarını delip içinden geçireceğiniz tellere lamba başlığını yerleştirmeniz.Ampulleri oturttuktan sonra istediğiniz yere asabilirsiniz.

En İlginç On Dekorasyon Fikirleri

Son eğlenceli ve ilginç fikrimiz de yukarıda görmüş olduğunuz bağlantı borusundan banyo malzemeliği yapılmış.Çok şeker ve çok farklı bir dizayn olmuş.Saç kurutma makinenizi,maşanızı,saç düzleştirinizi karıştırmadan toplu olarak koyabileceğiniz bir araç haline gelmiş.Çok fazla bir şey yapılmadığını sizde görüyorsunuz.Parlak cila boyası ile boyanıp bandaj bant ile şerit çekilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dekorasyon Fikirleri,Dekoratif Objeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478