Dekorasyon Blog Arama

Endüstriyel Tarzı Banyo Dekorasyon Modelleri 2020

Endüstriyel tarzı banyo dekorasyon

Eski ve yıpranmış bir mekan görünümü, taş, tuğla ve beton duvarlar, soğuk metal eşya ve aksesuarlar ilk bakışta soğuk gibi görünebilir. Fakat farklılık ve doğallık arayanlar için son derece uygun ve ideal bir dekorasyon tarzı şüphesiz. Banyolar içinde son derece şık ve stil sahibi bir etki yarattığı tartışılmaz bir gerçek. Bugün yazımızda yer verdiğimiz  birbirinden şık ve estetik modern endüstriyel tarzı banyo dekorasyonları ve küçük ipuçları size banyonuz için ilham verebilir.

Kullanılmayan fabrika ve eski harabe alanların tekrar yaşanabilir bir bir yaşam alanı olması adına oldukça eski tarihlere dayanıyor Endüstriyel stili. Yıllar geçtikçe ev dekorasyonlarında kendini göstermeye ve tekrar popüler bir iç mekan dekorasyonu haline gelmeye başladı.

Modern Endüstriyel Tarzı Banyo Dekorasyonları

Endüstriyel tarzı modern banyo dekorasyonu

Endüstriyel tarzı modern banyo dekorasyonu

[galeri_url]

Endüstriyel dekorasyon stili , modern ve çekici bir tarza sahip, son derece etkileyici bir dekorasyon tarzıdır. Günümüzde artık evlerde sıkça rastlanabilen, metal aydınlatmalar, ankastre tarzı mutfak araçları, tuğla ve kiremit duvarlar yada tuğla, taş görünümlü duvar kağıtları bu akımın başlattığı ve evlerde tercih edilmesinin sebepleri arasında yer alıyor.

Endüstriyel mutfaklar , yemek odaları ve çatı katı dekorasyonları kadar son dönemde endüstriyel stili banyo dekorasyonları oldukça ilgi gören stiller arasında. Özellikle banyoda farklılık arayanlar için harika bir deneyim olabilecek endüstriyel stili banyolar, doğal, şık ve aynı zamanda stil sahibi bir görünüme sahipler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : İlham Kaynağı 15 Endüstriyel Mutfak Dekorasyonu

Bu tarzın vazgeçilmez özellikleri arasında yer alan tuğla ve beton duvarları yine endüstriyel stili banyolarda görebiliyoruz. Dışarıda bırakılmış metal borular, dekoratif metal aydınlatmalar ve eskitilmiş vintage ve retro tarzı küvet modelleri ile harika bir tarz elde edilebiliyor.

Banyoda doğal bir görünüm için endüstriyel stili için ahşap detaylar tercih edebilir. Metal ve ahşap uyumunu banyolarda harika bir görünüm oluşturmak için bir arada tercih edilebilir. Özellikle büyük bir banyo ise , eskitilmiş banyo dolapları yada ahşap banyo lavaboları ve tezgahları ile metal aydınlatmalar harika bir uyum içerisinde olacaktır.

Galerimizde sizler için birbirinden etkileyici ve stil sahibi endüstriyel stili banyo dekorasyonu örnekleri hazırladık. Beğeneceğinizi düşündüğümüz etkileyici banyo dekorasyon örnekleri size ilham verebilir..

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Dekoratif Banyo Havlu Sepetleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478