Ana Sayfa Markalar Enza Home Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Enza Home Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Enza mobilya tv ünitesi salon dekorasyonuna tarz ve kalite kazandıran başlıca mobilya parçaları arasında yer alır ve hem kullanım hemde görsel estetik açıdan dekorasyonda önemli bir role sahiptir. Özellikle salon gibi ev yaşamının merkezi konumunda olan ve en çok zaman geçirilen bir mekanda her mobilya seçiminde olduğu gibi tarz, kalite ve fonksiyonellik gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Yazımızda bugün sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz, Tasarımları kadar kalitesiyle öne çıkan sektörün lider markaları arasında yer alan Enza Home tv ünitesi modelleri ve fiyatları yazımızın devamında..

Yenilikçi, estetik ve kaliteli mobilya denince akla ilk gelen markalardan biri olan Enza home, tasarladığı yeni tv ünitesi modelleri ile evinizde rahatlığı, şıklığı ve kaliteyi bir arada yaşayabilirsiniz. Enza Home, hem klasik hemde modern sevenler için birbirinden farklı ve dikkat çekici bir çok tv ünitesi tasarıma sahip bir marka. Her tarza ve zevke hitap eden kaliteli tasarımları ile dikkat çeken markanın 2020 tv ünitesi modelleri ve fiyatları yazımızda sizleri bekliyor.

Enza Mobilya Tv Ünitesi Modelleri

Tv üniteleri günümüzde hem klasik hemde modern salon ve yemek odaları için vazgeçilmez mobilyalar haline dönüştüler. Tv üniteleri gerek tasarım çizgileri gerekse kullanışlı özellikleri ile daha konforlu ve şık bir salon dekorasyonu için büyük öneme sahip. Dolayısı ile tv ünitesi seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktalar olduğunu bilmelisiniz.

Bu tarz mobilyalar seçerken bu tasarımları uzun yıllar kullanacağınız için kalite konusunda kendini ispatlamış markaları tercih etmek çok önemli. Aynı zamanda bütçeniz uygun ve model çeşitliliği konusunda zengin bir markada tarzınıza uygun bir tv ünitesine daha rahat şekilde sahip olabilirsiniz. Bu noktada Enza Home tamda bahsettiğimiz gibi her tarz kullanıcıya geniş bir ürün yelpazesi sunan bir marka. İşte eviniz için ilham alabileceğiniz gerek tasarımı gerekse kalitesiyle dekorasyona tarz katan 2020 enza home tv ünitesi modelleri ve fiyatları. New alessa tv ünitesi de gerçekten güzeldir.

Enza Home CRYSTAL Tv Ünitesi

2020 Enza Home Crystal Tv Ünitesi
2020 Enza Home Crystal Tv Ünitesi

Enza Home imzası taşıyan Crystal Tv Ünitesi modern sevenler için özel bir tasarım. Tasarımda cam ve akrilik panel detayları oldukça dikkat çekici. Bu cam ve akrilik detaylar tasarıma daha parlak ve estetik bir görünüm kazandırmış. Aynı zamanda İtalyan mobilya tasarımlarından hoşlananlar içinde Enza Home crystal tv ünitesi mükemmel bir seçenek olabilir.

Enza Home OTTAVİA Tv Ünitesi

Enza Home Ottavia tv ünitesi
Enza Home Ottavia tv ünitesi

Detaylarla yücelen çizgi dışı tasarım tarzıyla dikkat çeken Ottavia TV Ünitesi, Enza’ya özel koyu yeşil renk kombinasyonuyla görkemli ve asil bir duruş sergiliyor. Altın rengi metal dairesel formlu göz alıcı tasarım detayları ile ahşap yüzeylere özgün ve sofistike bir yorum getiriyor.

Enza Home ALESSA Tv Ünitesi

Enza Home Alessa tv ünitesi
Enza Home Alessa tv ünitesi

El işçiliğinin eşsiz dokunuşlarının modern tasarım anlayışıyla kesiştiği Alessa TV Ünitesi, özgün ve sofistike tarzıyla ahşabın doğal sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyor. Fonksiyonel dolapları, seriye özgü deri kulp tasarımı ve özel teknikler kullanılarak üretilen masif görünümlü ayakları serinin şık ve doğal etkisini ortaya koyuyor.

Enza Home ASTORİA Tv Ünitesi

Enza Home Astoria tv ünitesi
Enza Home Astoria tv ünitesi

Vizon lake yüzeylerini seriye özel altın rengi kulp tasarımıyla tamamlayan Astoria TV Ünitesi, modern dekorasyon anlayışını etkileyici görselliği ile yeniden tanımlıyor. TV sehpası ve üst dolap olmak üzere iki farklı modülden oluşan Astoria TV Ünitesi, açık ve kapalı rafları ile şık tasarımını işlevsel detaylarla zenginleştiriyor.

Enza Home Dolce Tv Ünitesi

2020 Enza Home Dolce Tv Ünitesi
2020 Enza Home Dolce Tv Ünitesi

Retro-modern tasarım çizgisini mermer desen kombinasyonuyla zenginleştiren Dolce Tv Ünitesi, özgün ve sofistike tarzını yaşam alanlarına taşıyor. Seriye özgü ahşap desenli MDF profil uygulaması ve İthal ray sistemli çekmeceleri tasarımın şık detaylarını işlevsellikle buluşturuyor.

Enza Home Piedre Tv Ünitesi

2020 Enza Home Piedre Tv Ünitesi
2020 Enza Home Piedre Tv Ünitesi

Detaylarla hayat bulan bir şıklığın, çağdaş tasarım çizgileriyle bir araya geldiği PIEDRA TV ÜNİTESİ, huzur veren sadeliğini, seriye özel mermer görünümlü kapak tasarımı ile tamamlıyor. Fonksiyonel açık rafı ve ekstra depolama alanı sunan bölmeleri ile yaşamı kolaylaştırıyor.

Enza Home Marengo Tv Ünitesi

2020 Enza Home Marengo Tv Ünitesi
2020 Enza Home Marengo Tv Ünitesi

Klasik çizgilerin modern tasarım anlayışıyla kesiştiği Marengo TV Ünitesi, özgün tarzıyla doğal ve gösterişli detayları yaşam alanlarına taşıyor. Doğal hasır görünümlü yüzey uygulamaları, altın rengi dekoratif dokunuşları, özel tasarım metal kulpları ve iki farklı ölçüde TV sehpa alternatifi ile serinin şık ve rafine etkisini ortaya koyuyor.

Enza Home Elegante Tv Ünitesi

2020 Enza Home Elegante Tv Ünitesi
2020 Enza Home Elegante Tv Ünitesi

Evinizde yeni bir enerji, yeni bir atmosfer. İmrenilecek bir estetik, benzersiz bir tasarım… Detaylardan başlayan kusursuz bir keyif yolculuğu. Enza home tv ünitesi elegante Prusya mavisi rengi, özel tasarım kulpları ve çok amaçlı kullanım imkanı ile evinizde zamanı unutturacak.

Enza Home Simena Tv Ünitesi

2020 Enza Home Simena Tv Ünitesi
2020 Enza Home Simena Tv Ünitesi

Yeni sezonun trend renklerinden olan metalik krem ve antrasit gri renk kombinasyonuna sahip SIMENA TV ÜNİTESİ, tasarım kimliğini yansıtan özel form ve renkteki zarif kulpları, üst dolabında yer alan estetik kapak uygulaması ve geniş kullanım alanı sunan fonksiyonel saklama alanları ile dikkat çekiyor.

Enza Home Valente Tv Ünitesi

2020 Enza Home Valente Tv Ünitesi
2020 Enza Home Valente Tv Ünitesi

Ağırbaşlı ve yalın çizgileriyle VALENTE TV ÜNİTESİ, doğal ahşap yüzey görünümü ve iki farklı ölçüde TV sehpası seçeneği ile tasarımın gücünü daha da belirgin hale getirirken modernizmin çizgilerini yeniden yorumluyor.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz