Dekorasyon Blog Arama

Etkileyici Beton Duvar Panelleri ve Detayları

Endüstriyel beton duvar panelleri 2020

Beton, iç tasarımdaki en sıcak malzemelerden biridir. Açıkta kalan beton duvarlar evlere çağdaş bir tarz katmakta, aynı zamanda ofislere, restoranlara ve iş yerlerine doğal ve modern bir tarz katmaktadır. Ayrıca beton duvar panelleri endüstriyel tarzdaki alanlar için mükemmel bir seçimdir. Beton duvar panelleri herhangi bir yaşam alanı için kullanılabilecek şık, modern ve en önemlisi doğal görünüm oluşturan dekoratif duvar kaplama elemanıdır.

Beton Duvar Panelleri

Basit malzemeli duvar panelleri duvar tasarımı için idealdir . Bir yandan duvarları modern bir göz alıcı yapar, diğer yandan mobilyaların ve diğer mobilyaların düz griye kendi renk ve şekilleriyle öne çıkmalarını sağlar ve böylece yaşam ortamlarında tasarım nesnelerini sevenler için de doğru seçimdir. Beton duvar panelleri yüksek hava koşullarına dayanıklılığı ile karakterize edildiğinden, iç ve dış tasarım için uygundur.

Modern beton duvar panelleri 2020

Modern beton duvar panelleri 2020

[galeri_url]

Dekoratif elemanlar

Beton plakalar köşelerde yuvarlatılmış girintiler ve dekoratif, yuvarlak paslanmaz çelik elemanlar ile temin edilebilir. Betonu paslanmaz çelik ile birleştirerek, duvar panelleri daha da sıra dışı görünmekte ve duvarı bu şekilde göstermektedir.

Farklı renk versiyonları

Beton duvar panelleri üç renkte mevcuttur. Üç rengin her biri, doğal beton tonunu alır ve odalara tipik beton yapıları ile endüstriyel bir karakter kazandırır . Mevcut renkler beyaz, açık gri ve koyu gridir. Beton için tipik gözeneklilik de etkilenebilir. Bu nedenle, gözeneklilik derecesi rastgele seçilebilir veya ayrı ayrı belirlenebilir – beton plakaların yerleştirileceği ortama ve kullanım tarzına en uygun olan stile göre.

Doğal renk farklılıkları

Gözenekli yüzeydeki farklı dağılmış ve farklı büyük çöküntüler, hafif ve dikkat çekici renk farklılıkları kadar betonun bir özelliğidir. Her ikisi de duvarlara doğal, rahat bir görünüm vererek hoş ve rahat bir atmosfere katkıda bulunur. Basit ama sıra dışı tasarımları ve doğallıkları nedeniyle, mimari betondan yapılmış duvar panelleri modern yatak odaları için de idealdir.

Endüstriyel tasarım

Modern çatı katlarında, mimari betondan yapılmış duvar panelleri endüstriyel tasarımın altını çizer ve özellikle yüksek duvarlarda etkilidir. Ancak, yalnızca yaratıcı bir işlevi yoktur, aynı zamanda duvarların yalıtımına da katkıda bulunurlar.

Farklı boyutlar

Mimari beton duvar panelleri iki farklı boyutta mevcuttur. 60 × 60 cm ve 120 × 60 cm boyutlarında ve böylece dikdörtgen ve kare şeklinde bulunurlar. Her iki versiyonda da oyuklar ile seçilebilir ve dekoratif metal elemanlarla tamamlanabilir.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Modern ve Doğal : Taş Halı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478