Dekorasyon Blog Arama

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim?

Elimizin Altındakiler İle Yapılabilenler

Geçenlerde paletten neler yapabiliriz gibi bir soru ile karşılaşmıştım.Bu soru üzerine bende biraz araştırma yaptıktan sonra sizlere güzel örnekler sunmuştum.Bu defa bunlar ile beraber farklı dizaynlar konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.Ev dizaynları konsun da geniş çaplı bir konu olduğu için kendimizin dizaynlarını ortaya koymak istedim.Genellikle bir çoğumuz kendimizin yaptıklarını hazırların önüne koymayı daha çok seviyoruz.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Bu defa da sizlere bizlerin neler yapabileceğine dair ev dizayn ve dekorasyonlarını paylaşmak istedim.Yukarıda gördüğünüz üzere paletten kitaplık yapılmış.Evlerinde kitapları koyacak yer olmadığı için şikayet eden aileler çocuklarının odalarına bu şekilde kocaman bir kitaplık inşa edebilirler.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Evlerimizde genelde en büyük sıkıntı da şu ayakkabılık konusu oluyor.Borulardan ayakkabılık mantığı da gayet hoş olarak karşımızda durmaktadır.Güzel desen verilerek yapılmış ve hiç değilse ayakkabılarınız belli bir düzen içinde istediğiniz gibi alıp koyabileceğiniz bir tasarım.Evlerinizden ayakkabı karmaşasından kurtulmak isteyenlerin tercih edebileceği bir tasarım.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Paletten bahçe koltuğu yapma fikrini paylaşmıştım önceki yazılarımdan birinde. Beğenebileceğiniz bir başka tasarım ile sizleri buluşturmak istedim.Bir kaç palet,biraz çivi,matkap ile yapabileceğiniz çok hoş bir tasarım.Önceden de sizlere bahsetmiştim.Bunların minderleri satılıyor net üzerinden.Yapmak için uğraşmanıza da gerek yok.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Bahçesini ya da balkonunu yahut başka bir alanınızı çiçeklendirmek isterseniz bu tasarımı kullanabilirsiniz.Bu tasarımda isterseniz sebzede yetiştirebilir ve organik tarım yapabilirsiniz.Hayal gücü sizin elinizde üretmek ve planlamak için sadece biraz araştırma yapmak gerekiyor.Bunun dışında siz istedikten sonra her şeyi tasarlayıp yapabilirsiniz.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Evlerinde içten merdiven olan herkesin bu tasarımı dikkate almalarını tercih ederim.Tasarım gerçek anlamda çok harika bir fikir olarak görüyorum.Lakin bu tasarımı yapmak sizi aşar,bu yüzden de bir marangoz ustası ile anlaşmalısınız.Kullanım alanlarınız gerçek anlamda baya bir yer açılmış olacaktır.Duruş bakımından da estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Kitabı bol olan kitap severlere bu tasarımı göstermek istedim.Kitap koyacak alanları olmamasından şikayet edenlerin hollerini bir kitaplık derlemesi ile düzenleyebileceğini ve buna göre tasarım yapabileceklerini belirtmeliyim.Ortamlarınız daha rahat hale gelirken,istediğiniz kitaplara istediğiniz şekilde ulaşmak için harika bir tasarım.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Çocuklarınızın odalarını kitaplık konusunda tasarlama yapmak isteyen veliler;bu tasarımı da özellikle sizler için paylaşmak istedim.Çocuklarınızın uzunca bir sürek kullanabileceği şeker ve şirin bir kitaplığı olarak karşımızda durmaktadır.Her odaya göre tasarlanabilecek bir kitaplık olarak duruyor.

Evimi Nasıl Dekorasyon Yapabilirim

Müzikle uğraşmayı seven ya da müzik malzemeleri onlar için ayrı bir havası olduğunu düşündürdükleri için tasarım olarak evlerinde kullanmayı seven arkadaşlarımız için de hoş tasarımlar olarak gözümüze çarpmaktadır.Gitar ve solo anahtarından çok hoş bir kitaplık yapılmış.Tasarımları gayet başarılı bulduğumu ve tasarlayanın da çok başarılı bir tasarlama yaptığını belirtmeliyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Tel Kırma Takı Ürünleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478