Dekorasyon Blog Arama

Farklı Lavabo Dizaynları

Üretim bakımından çok farklı malzemeler kullanılarak yapılan çok başarılı lavabo çalışmaları bulunmaktadır.Günümüzün yenilenen şartları altında yenilenen tasarımlarda mevcuttur.Çok farklı ve tasarım bakımından doğal taşlardan tutunda,epoksil,mermer,ahşap,granit vb. malzemeler kullanılarak üretilmiş lavabolar bulunmaktadır.Önceki çalışmalarımızda en garip ve göze gelenleri sizlere vermiştik.Bu yazı da onları destekleyici bir yazı olacaktır.Lavabo tasarımları ile ilgilenenler varsa diğer yazıları da okumasını tavsiye ederim.

LAVABO TASARIMI

Cam Lavabolar Nakliye Sırasında Zarar görür mü?

Bu konuda satış yapan firmaların halkla ilişkiler bölümü ile temasa geçmeniz gerekir ancak yaptığım araştırmalarda hemen hemen hepsi sizlere gönderirken karton kolide ve straforlu sevk ediliyor.Herhangi bir zarar görüyor. Ürünlerin dört tarafı straforlu şekilde gönderiliyormuş.Eğer zarar gören veya kırılan cam lavabo olursa kargo firmasına teslim alırken tutanak tutturursanız cam lavabolar ücretsiz olarak size tekrar gönderilebilir.Kırılma olayı hemen hemen hiç yaşanmamaktadır.

LAVABO TASARIMI

Lavabolarda İki Batarya Deliği Açılması Mümkün mü?

Bu da mümkün olanlar arasında.Üretim firmaları sizlerin isteğine göre bu şekilde üretime alabiliyorlar.Ancak bunu cam üzerinde ve epoksil çalışmasında var olduğunu öğrendim.Mermer ve ahşap olanlar da üretilir mi derseniz inanın bu konuda satın alacağınız firmaların insan kaynakları ya da yetkili kişi ile konuşmanız gerekmektedir.

LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI

Banyo Lavabolarına Her Musluk Ve Lavabo Gideri Uyar mı?

Hem musluk hem de sifon ölçüleri standart olup her alacağınız sifon ve lavabo musluğu kolay şekilde montaj yapılabilir.Yani montajını yaparken sıkıntı çekmezsiniz.İstediğinizi alıp rahatlıkla uygulamak istediğiniz alanı seçtikten sonra gerekli ekipmanı uygulayabilirsiniz.

LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI

Epoksil Lavabo Tasarımlarını Evimde Uygulayabilir miyim?

Bu konularda el becerileriniz varsa uygulayabilirsiniz.Yapmanız gereken lavabonuzu nasıl bir şekilde istediğinize karar vermek.Karar verdikten sonra buna uygun şekilde bir kasnak oluşturmak.Yüzeyi mümkünse çabuk çıkan bir kasnak yapımını seçmeye özen gösterin.Sonra Lavabo gideri olacak yeri de ayarladıktan sonra ekopsilinizi güzelce harmanladıktan sonra içerisine boşaltmanız.Donmaya bıraktığınız epoksil donduktan sonra kalıptan çıkarıp yüzeyini taş motoru ile zımparalamanız gerekmektedir.Bu işlemden sonra üstünü parlattıktan sonra en son katman olarak cilalamanızla işleminiz bitmektedir.

LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI
LAVABO TASARIMI

Lavabolar ile ilgili sıkça sorulan sorulara genel anlamda cevaplar vermeye çalıştım.Sizlerin aklına gelen sorular varsa yada aklınıza takılan konular varsa bizler ile iletişime geçebilirsiniz.Sizlerin sorduğu sorular ışığında bu konulara dair tüm detayları ortaya çıkarmış oluruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Banyo Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478