Ana Sayfa Mobilya Kampanyaları Güncel Enza Home Mobilya Kampanyaları

Güncel Enza Home Mobilya Kampanyaları

Mobilya kampanyalar bölümümüzde bu ay enza home mobilya kampanyalarını inceleyeceğiz. Bu içerik her ay güncellenecektir sayfayı takibe alabilirsiniz.

Enza Home Kampanyaları 2021

Enza Home Sonbahar Fırsatları Kampanyası

01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile mobilya alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Enza home %40 indirim sunuyor ancak üstü çizili fiyat üzerinden.Ayrıca bütün mobilya, halı ve aydınlatma grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden tek seferde yapılacak her 24.900 TL alışverişe 1.500 TL vermektedir. Ancak yatak, baza, başlık, ev tekstili, ayın ürünleri ve fırsat ürünlerini kapsamamaktadır.

Enza Home Halı&Aydınlatma Kampanyası

01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile halı ve aydınlatma ürünlerinde %10,%20,%30,%40,%50,%70 oranlarında indirim sunmaktadır.

Yatak ve Bazalarda Net %30 İndirim

01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile yatak, baza ve başlıklarda net %30 indirim, beyaz ev tekstilinde bazı ürünlerde net %50 indirime ek net %20 indirim, renkli ev tekstili ürünlerinde %60’a varan indirimler bulunmaktadır..

Enza Home Ev Tekstili Kampanyası

01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile yataş renkli ev tekstilinde %60’a kadar indirim,beyaz ev tekstilinde bazı ürünlerde geçerli net %50 indirime ek net %20 indirim kampanyası sunmaktadır. Aynı şekilde yastık ve yorganda da aynı oranda indirim vardır.

Daha fazla ayrıntı için enza home sitesine ya da anabayilerden bilgi alabilirsiniz. Kampanyaların sevdiğiniz ürünlerde olup olmadığını anlamak için enza home mağazalarına ziyaret edebilirsiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz