Dekorasyon Blog Arama

İlginç Lavabolar

En Yeni Lavabo Tasarımları

Akvaryumdan lavabonuz olsa ne hissederdiniz?Sizlere öyle bir tasarım buldum ki;adamlar akvaryumdan lavabo tasarlamışlar.Çok ilginç bir tasarım olarak duruyor ancak aklıma şu sorular gelmiyor değil?1-Bunu nasıl temizliyorlar?2-Balıklar ölünce içinden nasıl alıyorlar?Neyse kullanan varsa bu konularda bizlere cevap verirse sevinirim.

lavabolar

Tasarım olarak çok ilginç ve çok göz alıcı bir tasarım olmuş.Düşünsenenize ellerinizi yıkamadan önce balıklarınızı besliyorsunuz ve ardından ellerinizi yıkıyorsunuz.Balıklarınızı beslemek imkansız bir durum.

lavabolar

Labirent tasarımı lavabo da çok ilginç bir tasarım.Bunda da nasıl temizlendiğini düşünmeden edemiyorum.Kaldı ki bir Türkler temizlik konusunda baya hassas bir milletiz.Hanımlar bunu temizlerken delireceğine eminim.

lavabolar

Siyah mermer ya da keramika malzemeden yapılmış olabilir.Ancak siyahın verdiği o asaleti zarif dokunuşlar ile bambaşka bir boyut katmışlar.Şekil ve dizayn bakımından çok asil duruyor.

lavabolar

Siyah renk çok sert dursa da diğer ekipmanlar konusunda lavaboyu daha yumuşak hale getirebilirsiniz.Siyah ve asaletini seven bayan ve bayların tercih edebileceği bir dizayn olarak çok hoş duruyor.Lavabo tasarımlarında sizlere en güzel ve en ilginç tasarımları bularak sizlere sunmaya çalışıyorum.

lavabolar

Diğer bir siyah lavabo örneği de yukarıda.Gerçekten rengi ve parklaklığı insan cezp ediyor.Siyahı seviyorsanız bu tasarımları uygulayacağınız yerlerde düzgün kombinler ile beraber çok asil duracağına eminim.Önemli olan tasarlayacak ekipmanlarınız birbirini tamamlasın.

lavabolar
lavabolar

Tasarımlar görüldüğü üzere gerçekten farklılar.Öncesinde de çok farklı tasarımlar sizlere sunmuştuk.Bulabildiğimiz bütün farklı tasarımları sizlere sunmaya devam edeceğiz.Maksadımız her gönle ve göze hitap edebilmek.Lavabo tasarımlarında en ilginç tasarımları sizler için derlemeye ve sizlere sunmaya devam edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan LAVABO TASARIMLARI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Efsane4 ay önce
  • Çok güzel yaaa


Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478