Ana Sayfa Çocuk Odası Dekorasyonu Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri

Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri

Mobilya üretiminde lider konumda olan Kelebek Mobilya genç odası alınırken de çokça tercih edilen bir markadır. Tüm ürünlerinde olduğu gibi genç odasında da kalite ve modern çizgisinden asla taviz vermemektedir. Genç odası denince akla gelen tüm detaylar düşünülmüştür. Özellikle kitaplıkları ve çalışma masası gençlerin zevkine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Eğer sizde bir genç odası almayı düşünüyorsanız öncelikle Kelebek Mobilyanın modellerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Kaliteli ve estetik duruşunun yanı sıra ekonomik açıdan da sizi zorlamayacaktır. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz öne çıkan bazı genç odası modelleri…

Beauty Genç Odası Takımı

Beauty Genç Odası Takımı

Beauty Genç odası takımı tam genç kızların hayallerini süsleyen zarifliğe sahip bir özel yaşam alanı imkanı sunmaktadır. Bu modele bakar bakmaz Kelebek Mobilya’nın kalitesine ve modern çizgilerine rastlamak mümkündür. Modüler üniteleri ile birlikte gençlere yeni nesil özel koleksiyonlar sunmaktadır.

Genç kızların istekleri ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan bu model odada romantik bir hava oluşmasına büyük katkı sağlıyor. Gençlik dediğimiz çağlarda hemen büyümenin etkilerini hissederiz. Böylece daha geniş bir yatağa ihtiyacımız olur. O halde genç odası alırken geniş bir yatağı olmasına dikkat etmek son derece mühimdir.

Zarif görüntüsünün yanı sıra geniş bir depolama alanı imkanı da sunmaktadır. Dolapta ve çekmecelerde yer alan kulpların nahifliğinin yanı sıra torna ayaklar da tasarımı tamamlayıcı niteliktedir.  Ayna, çalışma masası ve dolabın hemen üzerinde yer alan taç ayrıntısı iddialı bir tasarım olurken asla göz yormayan bir estetiğe sahip olmasını sağlıyor. Hatta çalışma sandalyesinde bile bu detay ihmal edilmemiş. Buradan anlıyoruz ki bu sandalye yalnızca bu modele özel tasarlanmıştır. Yatak başlığında yer alan döşeme ile sandalyenin uyumu da ortaya hoş bir görüntü çıkarmış.

Angelic Genç Odası Takımı

Angelic Genç Odası Takımı

Meşe ile beyazın bir araya gelmesiyle oluşan zarafete tanık olduğumuz bu model gençlerin ihtiyacı ve istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Genç kızlara özel yaşam alanı sunarken aynı zamanda burada kendilerini prenses gibi hissedeceklerdir. Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Kelebek Mobilya genç odası takımı tasarımlarında da öncelikle kalite ve estetiğe önem vermektedir. Bu modelde her detayın incelikle düşünülüp tasarlandığını görüyoruz.

Genç odası veya herhangi bir odaya takım alırken oldukça kararsız kaldığımız anlar olur. Bu kararsızlığı gidermenin en iyi yolu kendimize basit sorular sormaktır. Öncelikle kafanızda hangi rengin olduğunu belirlemelisiniz. Bu noktada beyaza ağırlık verilen bir model tercih edilecekse sizin için en uygun tasarımlardan bir tanesi Angelic Genç Odası Takımı olacaktır. Bu takım açık renk tercih etmek isteyen fakat ufakta olsa pembe tonlarının yer aldığı detaylar görmek isteyen genç kızlar içindir.

Mixage Genç Odası Takımı

Mixage Genç Odası Takımı

Mixage Genç Odasına bakar bakmaz renklerin muhteşem uyumu gözümüze çarpmaktadır. Kelebek Mobilya genç odası takımı tasarlarken en çok kullanım kolaylığını ön plana çıkarmaktadır. Yalnızca rahat kullanımla da kalmıyor geniş depolama alanına da sahip olan bir takımdır. Yatakta bulunan masif ayaklar da estetik görünüm kazanmasında önemli rol almıştır. Çalışma masasının ayaklarının metal olması da odayı bambaşka bir havaya bürümüştür.

Poly Genç Odası Takımı

Poly Genç Odası Takımı

Kelebek Mobilya genç odası takımlarından biri olan Poly Genç odası tam olarak gençlerin enerjisini ve heyecanını yansıtmaktadır. Kullanılışlı ve modern tasarımı ile gençlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çalışma masasında bulunan priz ve usb girişi hayatınızı kolaylaştıracak ayrıntılardan yalnızca biri… Yatak başlığında yer alan depolama alanında özel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Ekonomik açıdan da sizi zorlamayacak bu model 2016 ISMOB ödülüne layık görülmüştür.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz