Ana Sayfa Mobilya Kampanyaları İndirimli Kelebek Mobilya Kampanyaları

İndirimli Kelebek Mobilya Kampanyaları

Dekorasyonblog.Net olarak güncel kampanyaları bloğumuzdan paylaşmaya devam ediyoruz. En güncel kelebek mobilya kampanyaları sizler için inceledik. Kampanyalar her ay değişmektedir bu yüzden bizde her ay içeriği güncellemekteyiz, güncel kampanyalar için takipte kalabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Kampanyaları 2020

Angelic Yatak’ta %50 İndirim

Angelic yatak odası takımı alanlara, angelic yatak %50 indirimli olarak kampanya sunmaktadır. Kampanya 30 eylülde bitmektedir.

%10 Kdv İndirimi ve 1000 TL İndirim

Kelebek mobilyada alacağınız bütün ürünlerde %10 kdv indirimi bulunmaktadır ve her 12.900 TL taksikli alışverişinize 1000 TL indirim fırsatı sunmaktadır.Kampanya 30 eylülde bitmektedir.

Lapto Aç-Yat 1445 TL Kampanyası

kelebek lapto kampanyası
kelebek lapto kampanyası

Güzel tasarımıyla evinize şıklık katacak Lapto Aç-Yat kolaylıkla yatak olabilen yapısıyla öne çıkan bir modeldir. Kolçaklarının olmaması sebebiyle az yer kaplamaktadır. Hem ekonomik hem foksiyonel olan bu aç yat mobilyalarını değiştirmek isteyenlerin göz atacağı bir modeldir.Kampanya 30 eylülde bitmektedir.

Ugo Aç-Yat 1.950 TL Kampanyası

Modern ve harika tasarımının yanı sıra konforlu bir koltuktur. Küçük odalar için ve evinde alan oluşturmak isteyenler için ideal bir koltuktur.Kampanya 30 eylülde bitmektedir.

Çalışma Masalarında %50 İndirim

Genç odası takımı alışverişlerinizde çalışma masaları %50 indirimli olarak sunulmaktadır.Kampanya 30 eylülde bitmektedir.

Eylül ayındaki kelebek mobilya kampanyaları bu şekildedir. Firmalar çok büyük bir indirim yapmıyor ama yine de mağazalara dolaşmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz