Ana Sayfa Markalar Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek mobilya mutfak alanında hazır mutfak modelleri ile çok fazla zaman ayırma imkanı olmayanlara harika bir hizmet vermektedir. En eski mobilya markalarından biri olarak karşımıza çıkan Kelebek Mobilya’nın mutfak alanında da oldukça başarılı olduğunu görmekteyiz. Tasarımların oldukça şık ve modern trendlerden tercih edilmesi alıcıyı çok mutlu etmektedir.

Piyasada birçok mutfak modeli ile karşılaşmak mümkündür. Ama bunların hepsinin kaliteli ve harcanan parayı hak ettiğini söylemek maalesef mümkün değildir. Bu markanın kalitesi herkes tarafından da bilindiği için ilk bakışta bile ne kadar kaliteli olduğunu anlamak mümkündür.

Markanın hazır mutfak modelleri de mevcuttur. Çok çeşitli modellere sahip olduğu için hemen hemen herkesin zevkine göre hazır mutfak modelleri bulunmaktadır.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Hazır Mutfak

Kelebek Mobilya hazır mutfak modellerini incelemeden önce hazır mutfak ne demek onun tanımını yapalım. Bu mutfak modeli üreticilerin gelip sizin evinize uygun bir mutfak hazırlamalarıdır. Bunun içerisinde beyaz eşyalarınız dışında tüm mutfak eşyalarınız mevcuttur. Fakat mutfak eşyalarından kasıt tencere, bardak vs. değildir tabii ki. Mutfak eşyalarından kasıt mutfak mobilyalarınızdır.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Çok uzun zamandan beri hazır mutfaklar Türkiye’de kullanılmaktadır. Kelebek Mobilya mutfak modelleri arasından da en çok tercih edilen modellerden biridir diyebiliriz. Ankastre dediğimiz modellerin kullanımı ise çok eskiye dayanmamaktadır. Ankastre mutfakları incelediğimiz zaman hazır mutfaklara nazaran çok daha detaylı olduğunu fark ederiz. Beyaz eşyalar için özel alanlar hazırlanmıştır. Bu nedenle maliyet olarak çok daha fazladır.

Kelebek mutfak modelleri arasında hazır mutfaklara bakacak olursak ankastre bulunan mutfak modelleri olduğunu da görürüz. Tasarımlarında genellikle kahverenginin modern tonlarını tercih etmektedir. Ülkemizde mobilya alanında ilk markalardan biri olmasına rağmen modern zamanlara kolayca adapte olmuştur. Fakat bunu yaparken de asla kendi kaliteli çizgisinden taviz vermemiştir.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak olarak isimlendirdiğimiz mutfak modelleri de markanın koleksiyonu içerisinde bulunmaktadır. Eğer bir tasarımda ağaçtan yararlanılmışsa model damarlı çizgilere yer verilerek doğal bir hava oluşturmasına yardımcı olunmaktadır. Buna benzer birçok tasarımı beğenilen Kelebek Mobilya mutfak alanında en çok tercih edilen markalar arasında sayılmaktadır.

Siz de mutfağınızda köklü bir değişiklik isteyenlerdenseniz öncelikle bu markanın modellerini inceleyerek fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli ve tasarımlarının güzelliğine rağmen sizleri ekonomik açıdan çok zorlamayacaktır.

Kelebek Mobilya Mutfak Masası

Mutfağınızı kullanışlı hale getirirken oldukça da şık bir hava katmasını sağlayan Kelebek Mobilya mutfak masası modelleri oldukça çeşitliliğe sahiptir. Mutfağınızın büyüklüğüne, şekline veya kendi zevkinize göre dikdörtgen ya da yuvarlak modelleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda markanın oldukça fazla alternatifi bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle rakipleri ile karşılaştırdığınız zaman farkı siz de anlayacaksınız.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Mutfağınız dar olsa bile aradığınız ölçülerde bir masa bulabileceğiniz bu marka için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Ödeme konusunda da sizi zorlamayacak bir taksitlendirme imkanı mevcuttur. Ayrıca ürünlerin iki yıl boyunca garanti kapsamında olması da alıcının daha da güvenmesine sebep olmaktadır.

Yapım aşamasında kullanılan malzemenin kaliteli olmasından dolayı ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bir modelin en az iki ya da üç rengi bulunmasının yanı sıra renk seçenekleri içinde ek bir ücret ödemeniz istenmemektedir.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi olan mutfağın dekorasyonu çok önemsenmektedir. Mutfak eşyaları seçilirken hem fonksiyonel hem de şık olmasına özen gösterilmektedir. Siz de bir mutfak eşyası alırken öncelikli olarak mutfağınızın genişliğine göre hareket etmelisiniz.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Diğer eşyalarınızla olan renk uyumu da atlanmaması gereken bir konudur. Eğer renk uyumu hakkında fazla bir bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız kurtarıcı renk olan beyazı tercih edebilirsiniz. Böylelikle mutfağınıza ferah bir hava katmış olacaksınız.

Kelebek Mobilya Mutfak Dolabı

Hemen hemen her üründe olduğu gibi Kelebek Mobilya mutfak dolabı modellerinde de kaliteli ve çok çeşitli ürünlere sahiptir. Aradığınız özelliklerin hepsini bir arada bu markada bulabilmeniz mümkündür. Bu sayede hem siz hem de misafirleriniz dolaplarınızı çok beğeneceksiniz.

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Diğer markalara nazaran daha çeşitli ürüne sahip olan bu marka modern tasarımlara sahip kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Modellerle ilk karşılaştığınızda bile kaliteli duruşunu fark edeceksiniz. Sizinde mutfak dolabını değiştirmeye ihtiyacınız varsa öncelikle bu markadan fikir almanızda fayda vardır.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz