Ana Sayfa Mobilya Dekorasyonu Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları

Kelebek Mobilya yatak odası modelleri kaliteli ve şık oluşları ile ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biridir. Çok eski bir marka olmasına rağmen modern tasarımları ile görenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Özel ayna tasarımları olağanüstü renk uyumları ile yatak odası deyince ilk akla gelen markalardandır.

Yeni bir güne başladığınız ortamın güzel, iç açıcı ve sizin zevkinize uygun olması son derece önemlidir. Bunun gününüzün nasıl geçeceğini etkilediği bilim adamları tarafından bile açıklanmıştır. Bu nedenle yatak odası takımı seçimi oldukça önemlidir. Öyle bir yatak odasına sahip olmalısınız ki ferah ve uyandığınız zaman sizi huzurlu hissettirecek modeller olmalıdır.

Kelebek mobilya her zaman modern çizgide ilerlemeyi ihmal etmemiştir. Kalite ve şık modelleri ile yatak odası takımı alırken de en çok tercih edilen ve memnun kalınan markalar arasında sayılmaktadır.

Crista Yatak Odası Takımı

Crista Yatak Odası Takımı

Yatak odasında hayal edilen rahatlığa ve şıklığa kavuşmanızı sağlayan Kelebek Mobilya Crista yatak odası takımını sizlerin beğenisine sunmaktadır. Konforunuza düşkünseniz ama bir taraftan da estetik görüntüden taviz vermek istemiyorsanız kesinlikle bu model tam size hitap ediyor demektir. Yapımında sibu roze ve pera ceviz malzemesi kullanılmıştır.

Levana Yatak Odası Takımı

Levana Yatak Odası Takımı

Kelebek Mobilya yatak odası deyince ilk akla gelen modellerden olan Levana isimli takım, oldukça modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle en çok tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır. İlk bakışta yatak başlığının konforlu görüntüsü göze çarpmaktadır. Yatağın bazasının olması da sizler için daha fazla depolama imkanı sağlamaktadır.

Vanensi Yatak Odası Takımı

Vanensi Yatak Odası Takımı

Asil görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakan Vanensi yatak odası takımı, gold detayları ile göz doldurmaktadır. Konforlu bir yaşam alanı isteyenlere hitap eden bu modelin yatak başlığı özellikle beğenilmektedir. Siyah ve ceviz uyumu da modele çok daha modern ve şık bir hava katmıştır. Dolabın içerisi de oldukça kullanışlıdır.

Keops Yatak Odası Takımı

Keops Yatak Odası Takımı

Eğer yatak odası takımınızın açık renkli olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biri Keops yatak odası takımıdır. Sade bir tasarım olmasına karşın oldukça lüks ve modern bir görüntüsü vardır. Yatağınızın bazalı ya da bazasız olması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İhtiyacınız doğrultusunda bir tercih yapmanız mümkündür.

Keops yatak odası takımı ile beraber dilediğiniz dekorasyonu oluşturmanız mümkündür. Yatak başlığında ve yatağın ucunda kullanılan keten kumaş detayları dekorasyon konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Angelic Yatak Odası Takımı

Angelic Yatak Odası Takımı

Eğer huzur veren bir odada güne başlamak isteyenlerdenseniz Angelic yatak odası adeta sizler için tasarlanmış demektir. Mobilyalarda kullanılan eskitme meşe yüzeyi son yıllarda oldukça modadır. Yatağı özel kapitonelidir. Modern detayları ile büyük ilgi gören bu modeli siz de tercih edebilirsiniz.

Camilia Yatak Odası Takımı

Camilia Yatak Odası Takımı

Kelebek Mobilya yatak odası modelleri arasında kaliteli ve şıklığı ile ön plana çıkan Camilia yatak odası, oldukça kalitelidir. Üstün kalitesine ve estetik görüntüsüne rağmen sizleri ekonomik açıdan da çok zorlamayacaktır. Dolapta akordeon kapak özelliği ve iç tasarımının çok kullanışlı olması çok tercih edilme sebeplerinden yalnızca birkaç tanesidir. Üstelik membran kesit üzerine yapılan lazer odayı daha estetik hale getirmeyi başarmıştır. Siz de kalite ve şıklığı bir arada görmek isteyenlerdenseniz bu model yatak odanıza çok yakışacaktır.

Nigero Yatak Odası Takımı

Nigero Yatak Odası Takımı

Kelebek Mobilya yatak odası denildiğinde birçok kişinin aklına estetik ve modern duruşun yanında kaliteli oluşu da gelmektedir. Nigero yatak odası takımı da buna en güzel örnektir. Gözünüzü açtığınız ortamın sade fakat şık olmasını istiyorsanız bu model tam size göre demektir. Gereksiz ayrıntılara yer olmayan bu modeli daha çok gençler tercih etmektedir.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz