Dekorasyon Blog Arama

Klasik ve Modern Mutfak Duvar Kağıtları 2020

Bir kaç yıl önce mutfak dekorasyonu için duvar kağıdı kullanımı neredeyse düşünülemezdi, ancak gelişen üretim teknolojileri ile artık günümüz duvar kağıtları banyo ve mutfak gibi alanlar için kullanılabilir özelliklere kavuşmuş durumda. Yazımızda bugün mutfağını yenilemek yada yeni mutfak yaptırmak isteyenlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden güzel, klasikten moderne farklı tarzlara sahip 2019 – 2020 mutfak duvar kağıtları sizleri bekliyor.

Banyo, mutfak gibi nem, buhar, ısı ve su barındıran mekanlarda duvar kağıdı kullanımı genellikle listenin son sırasında yer alırdı. Ancak günümüzde artık tam tersi bir durum söz konusu. Yeni özelliklere kavuşan duvar kağıtları artık suya, neme, ısıya karşı son derece dayanıklı hale gelmiş durumda. Özellikle söz konusu mutfak olunca yağ ve su lekeleri bu noktada en büyük sorundu. Fakat artık mutfak duvar kağıtları  günlük mutfak kullanımının talepleriyle kolayca başa çıkabilecek özelliklere sahip.

Klasik ve Modern Mutfak Duvar Kağıtları

Yeni nesil mutfak duvar kağıdı modelleri yıkanabilir ve lekelere karşı çok daha dayanıklılar.  Yemek pişirme aşamasında ortaya çıkan yağ ve buhar  artık sorun değil! Aynı zamanda çok şık ve her tarza hitap edebilen binlerce farklı model seçeneği bulunuyor.. Böylece herkes mutfağı ve ihtiyaçları için mükemmel duvar kağıdını bulacak.

Mutfak duvar kağıtları 2019 - 2020

Mutfak duvar kağıtları 2019 – 2020

[galeri_url]

Modern mutfaklar için geometri

Geometrik desenler ve şekiller modadır. Her mutfağa modern bir görünüm kazandırır. Pastel renkler ile birleştirildiğinde, bu desenler çok sert değildir ve tüm odayı örtmez. Mobilya ve dekorasyonda bile, bu tarz modern geometrik desenleri kullanabilirsiniz.

Mutfak evin kalbidir

Mutfak ve yemek odası bir dairenin merkezidir. Ekstra rahatlık ve bireysellik için bu özel mutfak duvar kağıtları uygundur. Gümüş ve gri kombinasyonu modern ve minimalist mutfaklarda mükemmel uyum sağlar. Yetkili bir mutfak planlayıcısı , mutfağınıza hangi duvar kağıdının uygun olduğunu ve buna uygun olduğunu size kapsamlı bir şekilde tavsiyede bulunabilir.

Cesur için: renkli çiçek desenleri

Bu neşeli ve cesur duvar kağıdının alanı mükemmel şekilde vurgulamak ve boğmamak için düzgün şekilde çerçevelenmesi ve birleştirilmesi gerekir. Ancak bu çabaya değer, çünkü bu duvar kağıdı bir mutfağa tamamen yeni ve heyecan verici bir yüz verir.

Bu duvar kağıdında, mutfakta parlak renkler ve Akdeniz hissi elde edersiniz.

[benzer-post id=”608″]

Parlak ve her zaman taze bir mutfak

Desen yok, basit beyaz değil mi? Renkli duvar kağıdı, boyalı duvar boyasına harika bir alternatiftir. Her zaman tek tiptir ve sade bir ortam verir. Bu arada, yeşil mutfak için mükemmel !

Yüksek çözünürlüğe sahip baskılar

Bu yeni motif ile uzun elyaf özel kağıttan yapılmış bu yüksek kaliteli dokunmamış duvar kağıdı, mutfağa veya yemek odasına mükemmel bir şekilde uyar. Duvar kağıdını daha fazla korumak için duvar kağıdının üzerine güvenlik camı panelleri takabilirsiniz. Bölmenin alt kenarı tezgahın üzerinde duruyorsa, su girmeyecek şekilde kalıcı olarak elastik bir harç ile kapatılması gerekir.

Modern mutfaklar için duvar kağıtları

Bu serin duvar kağıdı, her mutfakta 60’lı bir yetenek yaratıyor. Güneşli sarı yaz havası verir ve her yemek alanına mükemmel bir uyum sağlar. Vintage şu anda moda, 1910’ların ve ’20’lerin romantik estetiği ya da 1960’ların ve’ 70’lerin retro şıklığı olsun, ikisi (ve arasındaki her şey) sevgilisini bulur.

Bu nedenle, her zevke uygun geniş bir ürün seçeneği de mevcut!

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Küçük Mutfak Dekorasyonu İçin 9 Kullanışlı Fikir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478