Dekorasyon Blog Arama

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Dar Odaların Dekorasyonu

Geniş evlerin dışında dar alanlara sahip olan evlerde mevcuttur.Bizde küçük oturma odasına sahip olan okuyucularımıza da yeni dizaynlar ya da nasıl dizayn edecekleri konusunda yeni fikirler sunalım,gösterelim istedik.Alt tarafta paylaşmış olduğum fotoğrafta dar alanlarının nasıl kullanıldığını gösteren bir çalışma var.Bunun gibi bir dar alana sahipseniz ve dekore etmek istiyorsanız bu fotoğraf makul bir görüntü olarak duruyor.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Aynanın yeri orası olmasaymış,tablo dikey olarak asılı olsaymış çok daha güzel olabilirdi.Halı konusuna da gelince odaya ve tabloya uygun pastel, renkli,canlı bir halı serilmesi;odanızı çok daha göz alıcı bir hale getirmenizde yardımcı olacaktır.Televizyonun yanındaki abajur,ortamı boğmuş,onunda oradan kaldırılması ve şömine üstüne ince şerit ışıklandırma ile ışıklandırılması da ortamı biraz daha güzelleştirebilir.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Küçük oturma odası dizaynlarında renklerin bir bütün içerisinde olmasını sevenleri de düşünerek yukarıdaki resmi seçmiş bulunmaktayım.Bütün parçalar tam olarak birbirini nitelemektedir.Bir şey gözüme hoş görünmüyor!Sağ taraftaki şekilli aydınlatıcı bu kombine yakışmamış.Geri kalanlar için istediğiniz taktirde evinize uygulayabilirsiniz.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Üstte paylaşmış olduğum bu fotoğrafı baya beğenerek sizlere sundum.Pastel tonların hakim olduğu ve bu tonlara uygun olarak seçilmiş olan tablonun birbirlerini tamamlayan birer dizayn olduğunu söyleyebiliriz.Geri kalan yardımcı ekipman ve süslemeler de bu oturma odası grubunu tamamlamış. Sadece küçük bir dokunuş lazım o da sankim biraz yeşillik olsaymış iyi olurmuş diye düşündürüyor.Sağ taraftaki siyah biblonun yerine ince yaprakları olan güzel bir süs bitkisi olabilirmiş.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Fotoğraflar yayınlamaya devam ederek dar alanlarınızı oturulabilecek alanlara dönüştürmeye çabalıyoruz.Diğer bir oturma odası gurubu da küçük oturma odası olanların alanlarının dizaynında kullanılabilecek bir gurup.Her şeyi ile sade,naif ve çok hoş olarak görülmektedir.Sadece tablo olarak odayı canlandırabilecek bir seçim olsa daha iyi olur.Ayna önünde duran bibloları da beğenmedim.Oraya da onların yerine yeşil bitkilerden konulsaymış tam manası ile tamam olurmuş.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Küçük salon ya da oturma odalarınıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.Diğer bir odamızda da mor renkler ile birlikte hardal kırlentlerin birbirlerine olan uyumuna şahidiz.Az eşyalar ile odayı dekore etmeniz gördüğünüz kadar kolay.Tv ünitesinin koltuk ile uyumu da bir o kadar başarılı olmuş.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Son olarak küçük odalarınızı uzun koltuk takımları ile döşeyebilir ve ona göre kombin yapabilirsiniz.Perdeler bu kombine uyumsuz olmuş olabilir.Sizler daha uyumlu hale getirmek için daha uygun tonlarda renkler seçebilirsiniz.Geri kalanlar da;duvar kağıtları ve abajur birbirini tutmamış ancak tablonun yerine kullanılmış gibi bir hava sezdim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Oturma Odası Dizaynı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 0 0 0 1 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478