Ana Sayfa Renkler Kumtaşı Rengi İle Modern Dekorasyonlar

Kumtaşı Rengi İle Modern Dekorasyonlar

Kum taşı rengi açık krem ve bej renklerine oldukça yakın ve duvarlarınızda ferahlık hissi uyandıran bir renktir.


Evinizin boyasını değiştirecekseniz ilk olarak bu rengi düşünmenizi tavsiye ederiz çünkü bulunduğu ortamı şık ve modern göstermektedir. Ayrıca bu rengin popüler olmasının bir nedeni de, bireyde rahatlama ve huzur hissi uyandırmasıdır.

Sade ve Modern Bir Görünüş İçin; Kumtaşı Rengi

Evlerde ve iş yerlerinde kullandığınız duvar boyaları dekorasyonunuzu ön plana çıkaran en önemli unsurdur. Kumtaşı duvar rengi birçok mobilya, halı, masa, perde gibi bütün ev aksesuarlarıyla uyumlu bir renktir. Bu rengi birçok evde görmüşsünüzdür ve ne kadar sade ve şık durduğunu fark etmişsinizdir. kumtaşı rengi duvar boyası ile misafirlerinizden olumlu yorumlar alabilirsiniz.

Dyo, Filli Boya, Marshall,Gülen,Erde Kumtaşı Renkleri

Bu rengi Dyo, Filli boya, Marshall,Gülen,Erde gibi ünlü firmalarda çok kolay bulabilirsiniz. Kumtaşı rengi marshall markası oldukça kaliteli bir markadadır. Marshall kumtaşı diye renk kartelasında kolayca bulabilirsiniz.Ayrıca favori kumtaşı rengi uygun ve kaliteli olarak piyasada kolayca bulabilirsiniz. filli boya kumtaşı rengi de güzeldir.

Kumtaşı rengi açık ve koyu renk arasında kalan boya renklerindendir ve hemen hemen bütün renklerle sırıtmadan kombinleme yapabilirsiniz.Kumtaşı rengi özellikle salonlarda ve oturma odalarında kullanılmaktadır.Çünkü küçük ve dar salonları geniş gösterme özelliği vardır koyu renkler gibi odayı boğmaz fereh gösterir.


Aşağıdaki resimlerde kumtaşı duvar rengi ve kumtaşı beji rengi ile alakalı bir çok görsel eklenmiştir. Sizde evinize uygun görseli seçip ustanıza o renge göre boyatabilirsiniz.

Kumtaşı rengi ile alakalı daha fazla resim eklenmesini istiyorsanız ya da kumtaşı boya ile merak ettiğiniz konularda yorum yazabilir başkaların bu renk ile yorumlarını okuyabilirsiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz