Dekorasyon Blog Arama

Lamba Dizaynları

Değişik Lamba Tasarımları

Bu defa da bir önceki yazımızı desteklemek amacıyla değişik ve hoş lamba tasarımlarını sizlere sunmaya çalışacağız.Maksadımız boş kaldığımız konuları doldurarak sizleri arayış içerisinden kurtarmak.Güzel lamba tasarımları ile sizlere görsel bir şölen hazırladık.Kullanım alanlarına dikkat ederek seçmeniz gerektiğini söylemiştik.Bu defa lamba tasarımlarını karma vererek sizlere kendinizin kullanımına uygun seçimler yapmayı bıraktık.

Lamba Tasarımları

Şu sıralar büyük lambalar meşhur oldu.Bunları kollanırken yeri ve konumu önemli.Tabi birde hepsini kullanmaya kalkmamalısınız.Burada hem görsel açıdan estetik bir görünüm yakalamaya çalışmışlar hem de loş bir aydınlatma elde etmeye çalışmışlar.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Gördüğünüz gibi her alanı farklı bir aydınlatma kaldırmaktadır.Her ortama her aydınlatma uymaz.Her ortamın farklı bir dili,hali vardır.Sizlerde bu ortamı düzgün seçilen aydınlatmalar ile çok daha albenisi olan bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Çok farklı ve çok özel lamba tasarımları var ve insan hangisini seçeceğini bilemiyor haliyle.Dikkat edilmesi gereken konularda dikkat eder ve lambalarınızı ona göre seçerseniz;insanların sizin ortamlarınıza imrenmesini sağlayabilir ve ortama hayran bırakabilirsiniz.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Çok tarz lambalar mevcut ve çok fazla çeşit var.Lamba tasarımı için bir mağaza girdiğinizde en az iki saat harcarsınız.O kadar çok farklı tarz ve tasarımlar mevcut ki,tahmininizin ötesinde diyebilirim.

Lamba Tasarımları

Tasarım lambalar ve tarz lambalar konusu çok geniş olduğu için sizlere şimdilik bu kadar görsel ile yardımcı olmaya çalışacağım.Ancak ileri ki zamanlarda sizlere daha geniş yelpaze sunmaya ve bu konuda daha geniş fikirler ile elimizden gelenin ekip olarak en iyisini yapmaya çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Ofis Aydınlatmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478