Dekorasyon Blog Arama

Lamba Modelleri

Farklı Lamba Modelleri

Lamba tasarımları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.Bu yazımızda en modern lambadan tutunda klasik lamba modellerine varana kadar elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım.Çok farklı tasarım ve dizaynlar buldum.Görünce dibiniz düşeceğine eminim.Bu yüzden sizleri fazla yazılar ile boğmadan tasarımları sunmak için sabırsızlanıyorum.Sizlerden ricam sorularınız varsa bizlere yöneltmeniz,bizlerde buna göre sizlere yardımcı olmaya çalışacak yazılar paylaşırız.

Lamba Tasarımları

Yukarıda gördüğünüz şekil veren lamba tasarımı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.Bahçe tasarımlarınız da,tavan kısımlarında,duvarlarınızda aklınıza gelebilecek en uygun ve tasarımlar ile tam oturabilecek bütün alanlarda kullanabilirsiniz.

Lamba Tasarımları

İlk yayınladığım lamba dizaynını gördüğünüz gibi tavan tasarımı için kullanılmış.Gergi tavan özelliği vererek,derinlik katmış.Görünüş bakımından oldukça orijinal görünüyor.Aydınlatmalar doğru yerlerde ve doğru alanlarda kullanıldıkları zaman o ortamı mobilyalar ile büyüleyici bir güzellikte olmasını sağlıyorlar.

Lamba Tasarımları

Lamba tasarımlar konusunda sizlere en beğenilen ve en ilginç tasarımları sizler ile bu yazıda buluşturmaya çalışacağım.En harika ve göze muhteşem görünen hepsini almaya çalışsam da tasarım bitmiyor.Bu yazıyı bu konu yüzünden uzun tutacağım.İnanın bana sizler de bu yazının uzun olmasından pişman olmayacaksınız.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Lamba dekorasyon konularında sizlere bayılacağınız görseller sunacağımı belirtmiştim.İnanın bana daha çok var ancak bu yazımızda sizlere hepsini birden sunamayacağımız için zamanla hepsini paylaşmaya çalışacağız.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Modern lamba konularında sizlere en yeni ve özellerini sunmaya çalışıyoruz.Önceki yorumlarımızda lamba çalışmalarında dikkat edilmesi gereken konulara değinmiştik.Bu defa sizlerden soru bekliyoruz.Sizin sorularınız ile yola çıkmayı planlıyoruz.Siz bize sorun bizde bu sorularınızı sayfamızda yayınlayarak cevaplarını verelim.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Aydınlatmalar konusunda sizlere en iyi çalışmaları bulup sunmaya çalışıyoruz.Maksadımız sizlerin yeni yaşamlar kurarken en iyilerini evlerinize taşımanız.Evlerinize taşımaya çalışırken de bir karmaşa içinde değil de belli bir düzen içinde oluşturmanızı sağlamaya yönelik çalışmalar sunuyoruz.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Eminim sizlerin aydınlatma konusunda baya kafası karıştı.Bu kadar harika çeşit olup da karışmaması imkansız.Şunu unutmamalısınız ortamlarınıza göre aydınlatma seçmelisiniz.Bunun dışında gösteriş yapacağım düşüncesi ile aydınlatma seçmeniz,sadece ortam karmaşasına neden olur.Ekibinize göre modern,klasik,rustik,country vb. her ne şekilde takımınız varsa ona uygun olarak aydınlatma tasarımı uygulamalısınız.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Sizlere en geniş yelpazede aydınlatma dizaynlarını sunmaya çalışıyorum.Konu aşırı uzun ve önceden de belirttiğim gibi hepsini tek kalemde sizlere paylaşamam ancak elimden geldiğince sizlere görseller ile yardımcı olmaya çalışacağım.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Sizlere bu çalışmamızda geniş bir yelpaze sunmaya çalıştık.Elimizden geldiğince fazla tasarım yayınlayarak sizlere çok daha fazla beğenebileceğiniz tasarımlar sunma çalışmalarında bulunduk.Sizlere çok daha fazla paylaşımlar sunarak bu konuda olması gereken bütün aydınlatma çeşitlerini sunmaya çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Aydınlatmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478