Dekorasyon Blog Arama

LAVABO TASARIMLARI

İlginç Lavabo Örnekleri

Bir ara sizlere değişik lavabo tasarımları paylaşmıştım.Buna ek olarak onlara devam edelim istedim.Çünkü bu alanda oldukça geniş argümanlar mevcut bizde sizlere elimizden gelen her şekli paylaşmaya çalışıyoruz.Çok geniş bir alana sahip lavabo dizaynları konusu gerçekten içerisinde o kadar çok ilginç tasarımlar barındırıyor ki sizlere hangisini paylaşsam diye bazen şaşırıyorum.

Lavabo Dizaynları

Bu yüzden bu çalışmaları kısa olarak sizlere sunmayacağım.Bu tasarımları bulduğum bütün ilginç ve güzel olan her şekli ile sizlere vermeye çalışacağım.Belki hepsini tek elden tek yazıda veremem ama mümkün mertebe elimden geldiğince sürekli yeni yazılarda belirteceğim.

Lavabo Dizaynları

Lavabo tasarımı konusunda da baya bir dizayn ve tasarım mevcuttur.İnanın tasarımcılar harika işler çıkarmışlar.Bazıları aşırı ilginç bazıları da göz alabildiğince harika.Tasarım sismsarları da bu konu üzerinde baya araştırma içerisindeler.Evlerinde farklılık uygulamaya çalışan takipçiler de baya bir araştırma içerisine giriyorlar.

Lavabo Dizaynları

Lavabo tasarımları konusunda araştırma yapan çok fazla firma far ve bunu internet üzerinden yaptığımız araştırmalarda da karşılaştık.Bizde bu alanı boş bırakmamak adına onlara yardımcı olalım dedik ve en ilginç çalışmaları onlar için derleyip toparlamaya çalışıyoruz.

Lavabo Dizaynları

Çok farklı tarzlar olduğunu belirtmiştim.Akıl almaz tasarımlar var ve yukarıdaki tasarım bu genellemeye uyanlardan sadece bir tanesi.Su damlası şekilde uygulama yapılmaya çalışılmış.

Lavabo Dizaynları

Bu lavaboda amatis taşına benzer bir çalışma olarak karşımıza getirilmiş.Gerçek amatis taşından mı yapılmış ya da harika bir dizayn ile ona birebir benzetilmiş mi bilemiyorum ama bu da gerçek anlamda başarılı bir tasarımcının elinden çıkmış.

Lavabo Dizaynları

Lavabonunuz deniz kabuğu şekli olmasını istermiydiniz.Adamlar bunu da yapmış.Akıllarına ne geldiyse lavabolarda uygulamaktan hiç geri kalmamış.Onlar geri durmayınca bende sizlere paylaşmaktan geri durmadan sizlere hemen paylaştım.

Lavabo Dizaynları

Burada sizlere kendi tasarımınızı kendiniz uygulayın dersem ne dersiniz.Evet yanlış okumadınız.Bu tasarımda kendiniz kırarak tasarımınızı uyguluyorsunuz.İlginç bir tasarım olarak bunu da sizlere sunuyorum.

Lavabo Dizaynları
Lavabo Dizaynları

İlginç lavabo modellerinde hangisini paylaşırsam paylaşayım bitmiyor.Çok farklı ve değişik dizaynlar var ve alan çok geniş.Aklınıza gelen her şey ile ilgili tasarım ve çalışmalar mevcut.Ben bir tanesinde bile yok artık demeye kadar gittiğim oldu.

Lavabo Dizaynları
Lavabo Dizaynları

En ilginç lavabolardan olan bu iki tasarımı da sizlere sunuyorum.Tasarımcılara helal olsun diyerekten şaşkınlıkla inceliyorum.Gerçekten tasarım konusunda kendini aşmış tasarımcılar var.Kendilerini canı gönülden tebrik ediyorum.

Lavabo Dizaynları
Lavabo Dizaynları

Lavabo arayışında olan tasarımcılara şimdiden kolay gelsin.Ben içlerinde karıştım inşallah kendileri benim kadar karışmazlar.Elimizden geldiğince bu alanda da onlara yardımcı olmaya çalışarak bu boşluğu da doldurmaya çalışıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Renkli Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478