Dekorasyon Blog Arama

Masif Ahşap Mutfaklar

Masif ahşap mutfaklar

Hangi mobilya stiline sahip olduğumuz, hangi renkleri sevdiğimiz ve hangi tasarımları tercih ettiğimiz önemli değil, ahşap birçok yaşam konseptinde önemli bir rol oynamaktadır. Yataktan zemine ve dolaptan yemek odası masasına masif ahşap özellikle çok popülerdir. Yazımızda mutfağını yenilemek isteyenler için ilham verici birbirinden şık masif ahşap mutfaklar ve dekorasyon önerileri derledik.

Masif Ahşap Mutfaklar

Sürdürülebilir ham madde sadece son derece uzun hizmet ömrüne sahip değil aynı zamanda yaşam ortamı üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir. Özellikle sağlıklı yaşam ve rahatlığın listenin başında olduğu bir zamanda masif ahşap mutfaklar her zamankinden daha fazla talep görüyor. Sadece rustik ülke tarzını tercih edenler değil, modern ve doğal tarzda dekorasyondan hoşlananlar içinde masif ahşap mutfaklar çok popüler bir seçenek.

Sürdürülebilir ve zamansız

Meşedeki bu eski ahşap mutfak, eski bir ahırın çatısından yapılmıştır. Buna ek olarak, bu mutfak zamansız bir şekilde güzel ve harika bir şekilde doğal ve böylece tüm ailenin buluşmayı sevdiği gerçek bir dokunuş hissi veriyor.

Masif ahşap mutfaklar

Masif ahşap mutfaklar

[galeri_url]

Geleneksel ve modernitenin karışımı

Burada eski ahşap meşe ağacından yapılmış mutfak, klasik odun sobası ile birleştirilmiştir. Modernite ve nostaljinin gerçekten başarılı bir karışımı! Özellikle soğuk kış günlerinde artık konforlu bir mutfak hayal edemezsiniz.

Sade şıklık

Masif ahşap mutfakların da oldukça zarif olabileceğinin kanıtı: Meşe bar tezgahı olan pişirme adası, paslanmaz çelikten ve siyah granitten yapılmış bir tezgah – daha şık, davetkar ve kaliteli görünen başarılı bir kombinasyon olarak eklendi.

Modern kır evi tarzı

Bu mutfak aynı zamanda modern ve rustikdir. Bir yandan, sıra dışı tasarım ve modern unsurlar serin bir stil yaratırken, büyük dişbudak adası ve beyaz çerçeve cephelerinin detayları daha az kır evi cazibesini devreye sokuyor.

İki farklı tür ahşap

Bu masif ahşap mutfakta, iki farklı türde ahşap işlendi. Gövde hafif huş ağacından, tezgahlar ise katı elma ağacından yapılmıştır. Sonuç: Farklı ağaçların özelliklerini ortaya koyan mükemmel görünüm.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Kırmızı Mutfaklar ve Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478