Ana Sayfa Dükkan Dekorasyonu Modern İşyeri Dekorasyon Örnekleri

Modern İşyeri Dekorasyon Örnekleri

Zamanlarımızı ev dışında en çok harcadığımız alanların başında iş yerleri ve ofislerimiz gelmektedir.Hayatımızı idame ettirdiğimiz işyeri dekorasyon ve tasarımları çok önemli olmakla birlikte hayatımızın psikolojik olarak sağlıklı geçmesini ve rahat hissetmemizi sağlayacak alanlar oluşturmalıyız.Bu şekilde oluşturacağımız ortamlarda daha rahat hareket ederken kendimizi psikolojik baskı altında hissetmemizi ortadan kaldıracaktır.Ortamlarımız ister geniş isterse de dar olsun kesinlikle ortama göre dekore ettiğimizde bizleri sıkıntıya sebep olacak şeyleri ortamdan uzaklaştırabiliriz.

İş Yeri Dekoru

Avukatlık bürosu oluşturacaksınız ve gelen gideniniz fazla bu sebeple de ortamınız müsait değil ve genişletmek istiyorsunuz;o zaman sizlere yönelik içerisinde çalışma alanları olan bu görselleri incelemenizde yarar var.Büyük bir şirketiniz var ve yurt içi ve yurt dışı alım satımlarınız mevcut ve bu yüzden de geleniniz gideniniz çoksa eğer bu konu sizleri de ilgilendiriyor.

İşyeri İç Dekorasyon Örnekleri

Makale Başlıkları

İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru

Oluşturacağınız işyeri iç dekorasyon başındaki en önemli konu aydınlatma sistemidir.Yüksek voltajlı aydınlatmalardan kesinlikle kaçınmalısınız.Bu sizlere baş ağrısı ve zaman içerisinde migrene dönüşmesine neden olur.Ortamlarınızdan bitkileri uzak tutmayın.Bitkiler ortamdaki kötü enerjiyi emer ve ortama saldığı oksijen ile ortama huzur sağlar.Klasik bir ortam oluşturduğunuz da antika ya da bu ortama göre tablolar seçerek ortamın sert havasını yumuşatabilirsiniz.

İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru

Çekici İşyeri Giriş Dekorasyonu

Ortamı her ne kadar klasik bir tarzda dekore etseniz de koltuk tasarımları ve renklerinin açık tonlarda seçilmesi ile bile ortamı yumuşatabilir ve o boğucu havayı yumuşatmayı başarabilirsiniz.Modern ortamlar oluşturmak istiyorsanız da ona göre tasarım ve dokunuşları uygulayarak sizler ofis ve iş yerlerinizi modern hale getirebilirsiniz.

İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru
İş Yeri Dekoru

Ofis ortamlarında biblolar,aydınlatmalar,mobilya seçimleri kişilerin gün içerisinde ki psikolojisini etki altına alır.Bu yüzden canlılığı sağlamak ve verimi yükseltmek açısından ortamlarınızı canlı renkler ile donatmanız da yarar var.Elemanlarınız içeride çalışırken eğer ortam loş ve klasik bir ortam ise verim düşer ve zamanla çalışmama isteğine neden olur.

Müşterilerinizin de içeri girerken uykusunu getirecek ortamlar oluşturmaya neden olursanız bu sizin zamanla iş kaybına bile neden olacağına işarettir. Bu yüzden oluşturacağınız işyeri dekorasyon;alan ne olursa olsun modern ve canlı olmasına dikkat edin. Canlı derken yüksek voltajlı aydınlardan bahsetmiyoruz. Bu kişileri hasta eder ve zamanla psikoloji bozar.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz