Dekorasyon Blog Arama

Modern ve Doğal : Taş Halı Modelleri

Dekoratif taş halı modelleri 2020

Taş halılar birçok özel şekillendirilmiş, yuvarlak mermer çakıl ve sentetik reçineden yapılmış, doğal ve aynı zamanda asil bir görünüm sunar. Taş halılar sıvı halde yapıldığından, hem iç hem de dış mekanda düzgün ve uyumlu bir görünüm elde etmek için zemindeki küçük düzensizlikleri otomatik olarak telafi ederler. Son yıllarda karşımıza çıkan modern iç mekanların en dikkat parçaları haline gelen taş halı modelleri, doğal görünümleri ile her tarz yaşam alanı için kullanılabilir şık bir seçenek haline gelmiş durumda.

Taş halı modelleri banyo dahil tüm yaşam alanları için kullanıma uygundur , koridorlar ve yatak odaları taş halılar, teras, balkon ve hatta merdivenler için döşemeye uygun olarak tasarlanır. Burada, taş döşemeler kaymaz olmaları ve dolayısıyla güvenli tasarıma katkıda bulunmalarını sağlar.

Modern ve Doğal : Taş Halı Modelleri

Zarif bir yaşam ortamı isteyen herkes, hem yeni binada hem de eski binada kolayca döşenebilecek Dusseldorf yer döşemeleri konusunda uzmanlarımızdan İtalyan mermerinden taş halılar bulacaktır.  Taş halılar 6-8 milimetre yüksekliğine sahiptir, eski döşemeler gibi mevcut döşemeye uygulanabilir ve bunları özel bir karaktere sahip soylu döşemelere dönüştürür. Örneğin, Grigio Cenere renginde, bu taş halı klasik, zarif bir tarza sahip odalar için mükemmel bir uyum sağlar, ancak aynı zamanda modern yaşam ortamlarına uyumlu bir şekilde karışır.

Dekoratif taş halı modelleri 2020

Dekoratif taş halı modelleri 2020

[galeri_url]

Farklı renkler ve tasarımlar

Ancak, taş halılar sadece modaya uygun gri tonlarında değil, aynı zamanda zevkinize göre seçilebilecek ve birbirleriyle birleştirilebilecek birçok farklı renkte temin edilebilir. Taş halıya logolar veya desenler bile dahil edilebilir, bu da sadece özel yaşam için değil, aynı zamanda iş yerleri için de ilginç kılar.

Tüm yüzeyler için uygun

Taş halılar tüm taşıyıcı yüzeylere adapte olur ve bu nedenle hemen hemen her yerde kullanılabilir. Düzgün, kaliteli bir görünüm sağlarlar ve son derece dayanıklıdırlar. Dayanıklı ve yanmaz yüzeyleri ile koridorlar ve giriş alanları için de en uygun seçimdir.

Banyo için ortak zemin

Sorunsuz bir zemin olarak, taş halı sadece kesinlikle modaya uygun değil, aynı zamanda akan yaşam hissine katkıda bulunur. Bu, özellikle küçük odaların yararınadır. Banyo veya mutfak gibi ıslak odalarda , temizliği kolaylaştırmak için taş zemine ilave bir sızdırmazlık maddesi uygulanabilir. Ancak bu özellikle yararlıdır, çünkü taş zemin kolayca emilebilir ve gerekirse ıslatılabilir. Kir tutmaz yüzey sayesinde kimyasal temizlik maddelerinin feragat edilmesi mümkündür.

Her ihtiyaç için bireysel çözümler

Taş halı modelleri bu noktada yaşam alanlarında farklılık arayanlar için özel olarak üretilmiş tasarımlardır. Bu noktada her tarza ve zevke hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunar. Taş halı üretici firmaları kişinin isteğine göre farklı şekil ve renk uygulayabilir ve ortaya çok daha özgün, benzersiz bir tasarım çıkabilir. Doğal görünümleri ile büyüleyen taş halılar özellikle modern iç mekanlar için önemli bir tamamlayıcı rolü üstlenebilir.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Konforlu ve Modern Prefabrik Ev Modelleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478