Dekorasyon Blog Arama

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Oturma Odalarınızın İncileri

Deri sevenlerin beğenisine sunduğum alt fotoğraftaki desen ve dokunuşlar gayet hoş bir kombin.Çizgileri,dokunuşları,renklerin birbirine uyumu çok harika olarak kendini göstermekte.Renklerin asaletine ve renklerin dillerine inanan insanların seçebileceği bir kombin.Halının rengi,kanepe ile uyumu ve bu uyuma net bir şekilde bağlı kalmış tablo,bunun dışında kalan diğer yardımcı koltuklar bu kombini çok göz alıcı bir hale getirmiş.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Zemin döşemesi olarak bu renk mermeri nedense yakıştıramadım.Piyasada bu kombini tamamlayacak çok harika ürünler var.İnanın mermer seçimine bir haftanızı rahatlıkla ayırabilir ve yinede hangisini seçeceğinize bir türlü karar veremezsiniz.Her kesime ve her bütçeye uygun seçimler var.Bunu söylememin nedeni herkesimi düşünmüş olmam.Herkesin bütçesi birbirine uymuyor bu yüzdende her kesime uygun yerler olabileceğini ve bunu araştırmaları gerektiğini belirtmemde fayda var.Abajur seçimi ve lamba seçimi birbirini tamamlıyor.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Üstte paylaşmış olduğum koltuk takımı da gayet göz alıcı olarak durmakta.Geniş evleri,alanları olan kişilerin tercih edebileceği bir tasarım olarak karşımızda durmakta.Işıklandırma tercihlerinin ve yardımcı ekipmanlarında bu konuda baya bir yardımı olmuş.Tablo olarak daha değişik bir seçim yapmanızı önerebilirim.Geri kalanlar için gayet kombinleriyle beraber uyumlu olarak göz önünde durmaktadır.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Tercihinde siyahın asaletini tutanlar varsa onlara yönelik yukarıdaki çalışma güzel bir örnek teşkil ettiğini düşünüyorum.Çok asil ve albenisi çok yüksek olarak karşımızda durmaktadır.Masanın o güzelliği ve orta kısmındaki yapılan o ayrıntı bütün ekibe tamamen bambaşka bir asalet katarak ekibi bildiğiniz baştan oluşturmuş.Siyah renk çok güzeldir ancak uyarmadı demeyin sonra;aşırı toz çeker ve sürekli temizlenmek ister.Bunların dışında bu ekibi güneş alan bir yere asla koyamazsınız.Güneş alan yere koyarsanız eğer;takımınızın renginin çok çabuk solmasına neden olursunuz.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Yukarıdaki görüntüde de zemindeki siyahın asaletine uygun olarak kendini ortaya koyan oturma odası modeli çok harika bir çalışma olarak göze gelmektedir.Duvar kağıtlarının odayı temsilen uygun seçimi ve o tavan lambasının olağanüstü güzelliği karşısında gerçekten tam not aldığını belirtmeliyim.Evlerinde halı sermeyi sevmeyenlerdenseniz yukarıdaki özelliği kullanarak sizde evlerinizden halıları kaldırabilirsiniz.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Üstteki seçimi de morun cesaretini sevenlere gelsin.Kırık krem ve morun birleşimi buna ek olarak duvardaki kelebek seçimindeki uyumu ve bu uyuma ek olarak saat tamamen kendini anlatan bir ekip olarak karşımızda.Odadaki bitki seçimi,masa ve halının da uygun seçimi gözüme çok hoş bir görüntü olarak görünmektedir.Buna uygun bir de yemek masası takımını seçtiniz mi misafirlerinize tamamen bir göz zevki yaşatabileceğinizi düşünüyorum.

Oturma Odası Dizaynı Modelleri

Son olarak da sizlere, avangard Koltuk Takımı; lorenz yemek odasına alternatif konsept şeklinde klasik tarzda sabitlenmiş. Ahşap üzerine yaldız boyalı klapa ve ayak uygulaması, özel el kapitonesi, font sırt kadife kumaş uygulaması, pano ve yollu desen kırlent uygulaması, çektirme düğme uygulaması, gibi birçok şık uygulamanın bir arada sunulduğu zarif görüntüsü ile salon yaşam alanlarını evin özel bölümü yapacak bir tasarıma sahiptir.Bu rengi sevenler ve takımı sevenler evlerine uygulayabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Duvar Ayna Dekorasyon Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • modablog2 hafta önce
  • sitede gerçekten güzel dekorasyonlar var. teşekkür ederim

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478