Dekorasyon Blog Arama

Renkli Mutfak Tasarımları

Mutfağın Renkli Yüzü

Sizlere renkli mutfaklar için bir yazı yayınlamıştım ve demiştim ki bazı renkleri veremedim ama en yakın zamanda vereceğim demiştim.Bu yazımda da cıvıl cıvıl rengarenk mutfaklar sunacağım sizlere.Mat renklerden tutunda ışıldayan mutfaklara varana kadar hepsine değinmeye çalışacağım.

RENKLİ MUTFAKLAR

Bordo rengini seven güçlü kadınlara önceki çalışmamda da paylaşmış olduğum çalışmalar vardı ve bu çalışmalara mat halleri ile yenilerini paylaşacağım.Bunun dışında da vermediğim diğer renkleri de paylaşacağım.Ancak bordo renginin mat güzelliği de çok harika olarak gözlerimizin önünde durmaktadır.Bu yüzden de paylaşmadan edemeyeceğim.

RENKLİ MUTFAKLAR

Farklı bir tasarım olarak beyaz ve kırmızının uyumu bir mutfak ile karşı karşıyayız.Farklı bir tasarım arayan tasarımcılara güzel bir örnekle buluşturalım istedik.Dalgalı bir mutfak tasarım ve yan değil alt açılma kapalı olduğu ekranda da görmektesiniz.Değişik dizayn olarak beğeninize sunmak istedim.

RENKLİ MUTFAKLAR

Sarı rengi seven neşeli hanımlar bu mutfak tasarımı da sizler cezbedebilir.Sarı mutfak tasarımı konusunda da başarılı çalışmalardan biri olarak gayet hoş durmaktadır.Baharı ve güneş ışıklarının tamamını eve taşımak isteyen hanımların tercih edebileceği bir renk ve tasarım.

RENKLİ MUTFAKLAR

Önceki yazımızda yeşil rengi vermemiştik ve bu defa yeşil rengi seven hanımlar.Kendini genç,yenilikçi,ümit verici,dinçlik sahibi ve dinamizme sahip olarak hisseden hanımlar bu renk tam sizi anlatıyor.Yeşil mutfak tasarımı renk bakımından kişinin iç dünyasında nelere sahip olduğunu gösterir.

RENKLİ MUTFAKLAR

Çok hoş tonlarda yeşil mutfaklar buldum.Özellikle bu rengi seven hanımlara gelsin.Mutfaklarında gençliği yakalamak isteyen,içinde kıpır kıpır bir ümit taşıyan ve her gün yeni neler yapabileceğini düşünen bayanların tam merkez yeri olarak ilan edebilecekleri bir renk ve dizayn

RENKLİ MUTFAKLAR

Yeşil konusunda gerçekten güzel tasarımlar var.Amerikan mutfakları olan ve bu renk ile tasarım yapmak isteyenlere bir örnek olarak sunuyorum.Hayatını renkli yaşamayı ya da renkli bir hayatı sevenlerin tercih edebilecekleri güzel mutfak dizaynları olarak görülmektedir.

RENKLİ MUTFAKLAR

Turuncu mutfak dizaynları sevenleri de unutmuş değilim.Önceki yazımızda bu rengi vermemiştim sanırsam.Ancak bu yazı da bunu da tamamlamış oldum ve sizi de fazla bekletmeden yapalım dedim.Turuncu rengi kadar gösterişi ve şatafatı seven biriyseniz bu renk tam sizi anlatıyor.

RENKLİ MUTFAKLAR

Cesaret verici bir özelliğiniz varsa ve güven veren bir yapıya sahipseniz bu rengi tamamlayan bir özelliğe sahipsiniz.Turuncu mutfak tasarımlar da sizlerin kişiliklerinizi anlatabileceğinizi unutmayın.Tasarımlar insanların karakterine uygun olarak şekillenir.Sizin istediğinize göre bir tasarım olsun.Sizin yerinize tasarım yapanların kişiliğine göre değil.

RENKLİ MUTFAKLAR

Gri mutfak tasarımı için aydınlatılmış geniş bir tasarım çok harika durmaktadır.Sizlerinde geniş alanı olup nasıl dizayn edebileceğini düşünen ve bu konuda arayış içerisine giren mutfak tasarımcıları ve ev dekore edecek ev sahipleri bu dekor sanki sizi anlatan cinsten olarak göz önüne çıkmakta.

RENKLİ MUTFAKLAR

Sizlere unuttuğum ya da paylaşamadığım bütün renkleri paylaşmaya devam edeceğimi dile getirmiştim.Önceki yazımda yetmemişti,hatta bu yazımda da yine yetmedi diğer bir yazımızda da devam edeceğiz.Hepsini tek elden paylaşmak kolay olmuyor.Bizde sizlere elimizden geldiğince tüm renkleri vermeye çalışıyoruz.

RENKLİ MUTFAKLAR

Bordo gibi dursa da aslında kırmızı mutfak tasarımı olarak karşımızda.Koyu kırmızı mutfak renk olarak güzel bir çalışma.Tasarımda fırın ve bulaşık makinesini yerini ayarlatmak sizlere kalıyor.Ben genel düşünce olarak sizlere paylaşıyorum.Beğeninize göre tasarlaması ve bunun değişimini ustalarınız ile konuşarak halledebilirsiniz.

RENKLİ MUTFAKLAR

Gri mutfak tasarımını seven beyler bayanlar bu renkte sizlere seçilmiş bu yazının son görselidir.Bizler sizlere yardımcı olmak amacı ile elimizden geleni uygulamaya çalışıyoruz.Sizler bu konuda tercih ve tasarımlarda beğendiğiniz ve uygulama konusunda sorularınız varsa bizlere yazabilir ,bizler de sizlere yardımcı olmaya çalışırız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Tezgah Üstü Lavabolar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478