Ana Sayfa Salon Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Geçmişi Ve Geleceğinizin Mekanları

Diğer konulara yazmaktan salon dekorasyon konusunu biraz geride mi bıraktık diye düşünüyorsunuz.Bizler hiç bir konumuzda geri kalmamaya çalışıyoruz.Konular o kadar çok ki bazen yetişemiyor olabiliriz ancak üzerinden fazla geçmeden bir yenisini hemen yayına alıyoruz. Salon içi dizaynları konusunda bu yazımız çok renkli ve cıvıl cıvıl geçeceğinden emin olabilirsiniz.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Hazır yaz aylarına giriyoruz.Bizde içinizi ısıtacak harika takımlar ve salon iç dizaynlar ile karşınıza geleceğiz.İlk takımımızı mat olarak sunmamız tam olarak kışı geride bırakmadığımız için.Şaka yapıyoruz tabi ki de…Krem renginin letafetini ve kadifenin zerafetini sizler ile paylaşalım istedik.Hani içinizden krem rengini sevenler olabilir.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Yeşil ve gri kombinasyonu ile canlı bir görünüm elde etmek isteyenler ya da tercih edenleri de unutmuş değiliz.Kombinasyon bakımından çok uyumlu iki rengin birbirini tamamlaması harika bir görüntü vermektedir.Salon dizaynı gerçek anlamda zor bir iş olduğunu biliyoruz ve bizlerde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Mercan yeşili ve zümrüt yeşilleri ile verdiğimiz iki görseli yeşil kombini sevenlere gelsin.Yeşil rengi gibi sizlerde denge ve uyum arayanlardansanız bu ekip tam sizlik.Yeşil bir de büyümenin simgesi olarak karşımızda duruyor.Karakter bakımından dengeye ve uyuma hastaysanız bu renk tonları sizleri ifade edebilir.Salon içi dekorasyonlarında dengeyi tutturmayı isteyenlere gelsin.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Saflık ve sadeliği arayan bunun dışında da modern bir görünüm isteyenlere gelsin.Beyaz;saf,sadelik,asalet,soğukkanlılığı,masumiyet,istikrar,huzur ve güven anlamı içerir.Geçenlerde bir yazımda ev dekorasyonları ve dizaynları insanların karakterini ortaya koyar demiştim.Evlerinizde seçtiğiniz renklerde de sizin iç dünyanızı analiz eder.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Klasik salon dekorasyon tarzı sevenlere de bu tarzı paylaşmak istedim.Klasik severler de geçmişe özlem duyan ve geçmişin güzelliklerinde takılıp o dönemleri hayatlarında yaşama çabası içinde olanların genelinde tercih ettiği bir tarz olarak evlerinde yansıtırlar.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Modern salon içi tasarım içerisinde tercih edenlerin seçebileceği bir tercih olabilir.Deri koltuk zamanı geçti deseler de bunda pek emin değilim.Deri her zaman kendini yeniler ve her daim sevenlerin kullanabileceği bir ürün.Temizlenme açısından ve temiz kalması açısından da baya kullanışlı oluyorlar.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Bordonun asaleti temsil ettiğini başlamadan hemen belirteyim.Bordoya aşık olanlar ve evini bordonun asaleti ile büyülemeye çalışan tasarımcılara gelsin.Bordo rengi beyaz renkle ya da siyah renkle kombin yapabilirler.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Evet sarı rengin de zeka ve aklın rengi olması anlamı vardır.Psikolojik olarak da;mutluluk,neşe,eğlence anlamı içermektedir.Renklerin iç dünyanızı yansıtmadığına hala inanıyor musunuz?Eşyalar insanlar tamamlarlar.Olduğu gibi sahiplerini anlatırlar.Ama tabi bunu okumayı bilenler anlar.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Sarı rengin mutluluğuna kaptırmayı isteyen takipçiler özellikle sizler için gelsin.Salon iç dizayn edecek olan tasarımcılar da sarıyı uygun renk olarak gören varsa sizlere de gelsin.

Salon İç Dekorasyon Örnekleri

Gri rengi gerçek anlamda bir tamamlayıcı ren olarak görüyorum.Her renge uyum sağlıyor.Bir renk kendiyle anlamı bu kadar bağdaştırıcı olabilir mi?Gri denge unsuru ve uzlaştırıcı özelliği taşımaktadır.Psikolojik olarak;kuralcı,tutucu,hareketsiz olarak tasvir edilse de seçeceğiniz renkler ile bu kasvetli konuyu renklendirmek sizlerin elinde.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz